Łukasz Szewczyk12.09.2016 (23:34)18 komentarzy

Eleven Extra rozpoczął nadawanie. Od dnia startu dostępny w nc+

W poniedziałek (12 września 2016 roku) nadawanie rozpoczął Eleven Extra. Jest to już trzeci kanał sportowy grupy Eleven Sports Network. Początkowo stacja dostępna będzie w ofercie satelitarnej platformy nc+. Docelowo kanał znajdzie się także w ofertach innych operatorów.
Eleven Extra
W momencie rozpoczęcia emisji Eleven Extra jest dostępny tylko w ofercie nc+. Do końca września (trwa emisja testowa), w ramach okna otwartego, kanał będą mogli oglądać wszyscy abonenci platformy na pozycjach 39 i 129 dekodera. Następnie zostanie on udostępniony widzom nc+, którzy posiadają opcję Eleven

Eleven Extra jest trzecim, po Eleven i Eleven Sports, sportowym kanałem premium grupy Eleven Sports Network.. Widzowie znajdą w nim jeszcze więcej sportu na żywo, przede wszystkim czołowe europejskie rozgrywki piłki nożnej, takie jak Ligue 1, Serie A TIM, LaLiga Santander czy FA Cup. Kibice zobaczą również angielskie English Football League Championship, Puchar Ligi Angielskiej oraz ligę brazylijską, belgijską i szkocką, Velux EHF Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych oraz powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych w Eleven i Eleven Sports. Eleven Extra, tak jak wszystkie kanały grupy, nadaje 24 godziny na dobę, w HD i z polskim komentarzem.
Chcemy pokazać widzom bogactwo naszej oferty sportowej w pełnym wymiarze. Znaczne poszerzenie portfolia praw od startu Eleven sprawiło, że aby móc w pełni realizować ten cel, potrzebowaliśmy dodatkowego kanału. Dzięki Eleven Extra będziemy mogli zaoferować kibicom jeszcze więcej wydarzeń sportowych światowej klasy, z których znana jest nasza stacja. Od tego sezonu w transmitowanych przez nas ligach piłkarskich występuje blisko 30 Polaków, w tym wiele gwiazd naszej drużyny narodowej, więc wybór ciekawych dla polskiego widza meczów jest jeszcze większy mówi Krzysztof Świergiel, dyrektor zarządzający Eleven Sports Network w Polsce
Obecnie trwa emisja testowa kanały Eleven Extra na platformie nc+. Docelowo stacja dostępna będzie u wszystkich operatorów, którzy posiadają w ofercie pakiet kanałów Eleven.

Komentarze (1 - 10 z 18)

hmm odbieram kanał 39 jako dostępny za to 129 już jest zakodowany.
 6  
Mała strata!!!!!!!
 0  
Ten ruch jeszcze bardziej wbije w glebę paczkę kanałów Canal+.
 7  
ale jak ma wbić, skoro to tylko kanał, a nie kolejne transmisje? Po prostu będzie więcej transisji z lig mniej popularnych w Polsce typu belgijska, szkocka itd.
 11  
bastek1:
szkoda tylko że jakość tego kanału jest żenująca, do jakości kanałów sportowych canal+ sie nie umywa, obraz tragedia!!!!!!!!!!!!!
 11  
Ale start taki "po polsku": na oficjalnej stronie 11 nawet nie ma informacji, że jest 3. kanał, ani jego programu.
 19  
dobrze mówi - polać mu ... wódeczki !!!
 10  
Czyli co? Abonenci nc+ są lepszego sortu bo mają Eleven Extra zaś Abonenci Cyfrowego Polsatu są gorszego sortu bo nie mają Eleven Extra. Tak, Jestem Abonentem gorszego sortu.
Zbychu51 (usunięte konto #28584) 13.09.2016 (9:51:12)
 12  
Jak to tylko nc+?
Wszyscy którzy mają kanały eleven albo nikt !
 9  
jakość obrazu na kanałach Eleven jest jak z lat 90... Jak dla mnie te kanały w ogóle nie są dopracowane. Nie ma co nawet porównywać HD Canal+ z Eleven bo to porażka. Eleven psuje La Ligę i Serie A niestety. Jak chcą być dobrą marką niech poprawią jakość HD!!!
 19