Łukasz Szewczyk15.09.2016 (17:19)35 komentarzy

Onet: Więcej publicystyki TV. Tomasz Lis o nowej porze, nowi dziennikarze

Uznani goście, aktualne komentarze do wydarzeń społeczno-politycznych i pluralizm opinii - po wakacjach rusza jesienne pasmo publicystyczne Onetu, w którym obok "Subiektywnego" i "Burzy politycznej" zadebiutują autorskie programy Andrzeja Gajcego, Andrzeja Stankiewicza, Iwony Kutyny i Renaty Kim.
Tomasz Lis
Od poniedziałku do piątku użytkownicy Onetu w paśmie publicystycznym znajdą wywiady z politykami, komentatorami życia publicznego, ekspertami różnych dziedzin - każdego dnia portal zaprezentuje innego prowadzącego, nowych gości i niebanalne tematy.
- W jesiennym paśmie publicystycznym Onetu proponujemy siedem autorskich programów prowadzonych przez znanych i cenionych dziennikarzy Grupy Onet-RAS Polska. Każdy z nich to inna osobowość, inne spojrzenie na aktualne wydarzenia i odmienna perspektywa oceny sytuacji społeczno-politycznej. Dzięki temu publicystyka Onetu będzie dostarczała odpowiedzi na wszystkie nurtujące Polaków pytania - i to w krótkiej, dynamicznej formie, która najlepiej sprawdza się w Internecie - komentuje Sabina Lipska, Group Video Director w Grupie Onet-RAS Polska.

Publicystyczny tydzień w Onecie rozpoczyna poniedziałkowa premiera "Tomasz Lis.". To już drugi sezon programu, w którym każdy nowy odcinek jest nadawany na żywo o godz. 15:00 na Onet.pl i Newsweek.pl. Redaktor naczelny Newsweeka, zapraszając do programu znanych komentatorów oraz opatrując wydarzenia ostatniego tygodnia autorskim komentarzem, podobnie jak w pierwszej serii będzie dostarczał widzom solidną dawkę publicystyki na najwyższym poziomie.

W pozostałe dni tygodnia programy publicystyczne będą miały swoje premiery o godz. 10.30. We wtorki będą pojawiać się na zmianę Iwona Kutyna oraz Renata Kim z "Newsweek Polska". Obie dziennikarki chcą się skupić na społecznych aspektach bieżących wydarzeń. Z kolei środa to dzień Andrzeja Gajcego i Andrzeja Stankiewicza. Gajcy w swoim "Posłowiu" będzie pokazywać głębszy sens bieżących zdarzeń i przełamywać tzw. "partyjne przekazy dnia". Natomiast Andrzej Stankiewicz, autor "Stanu wyjątkowego", przede wszystkim stawia na wyjątkowych gości - polityków, sportowców i artystów.

W drugiej połowie tygodnia emitowane będą programy, które gościły już na Onet.pl wiosną tego roku. W czwartki o godzinie 10:30 na użytkowników czeka "Burza polityczna", czyli spotkanie z najważniejszymi polskimi politykami, którzy w krzyżowym ogniu pytań Agnieszki Burzyńskiej, dziennikarki działu politycznego "Faktu", tłumaczą się z działań własnej formacji partyjnej. Z kolei piątek to dzień "Subiektywnego" Bartosza Węglarczyka, który zamierza poświęcać dużo uwagi polityce zagranicznej i wydarzeniom międzynarodowym.

To już drugi sezon programowy na łamach Onet.pl. Wiosną tego roku Grupa Onet-RAS Polska zaprezentowała ponad 30 własnych produkcji wideo. Niebawem w serwisach Grupy zadebiutują kolejne programy publicystyczne, lifestylowe, rozrywkowe i sportowe, które będą stanowić istotne dopełnienie oferty Onetu w obszarze wideo.

Komentarze (1 - 10 z 35)

Ktoś w ogóle chce to oglądać?
 57  
uNowicześnione POkemony.
 41  
Więc dalszy ciąg ośmieszania i oczerniania prezydenta i rządu przez obce media , we własnym kraju. A mordą lisa wycieral bym podłogę w kiblu.
 52  
Tomasz Lis to najgorszy dziennikarz w Polsce
nawet jego własna żona ma dość zachowania swojego męża któremu nienawiść już się na mózg rzuciła i biedak nadaję się tylko do psychiatry lub zakładu zamkniętego...
 49  
Media 2 od dawna pisze tylko tendencje artykuły a porównując inne portale medialne to do pięt im tera Media2 nie dorasta wielu rzeczy tu nie ma, nie co to kiedyś za to szewczyk ciągle pieje jak wspaniały jest Michnik, Lis, Olejnik, Zakowski czyli większość to resortowe dzieci! Hehe
 41  
Tomasz Lis to najgorszy dziennikarz w Polsce
nawet jego własna żona ma dość zachowania swojego męża któremu nienawiść już się na mózg rzuciła i biedak nadaję się tylko do psychiatry lub zakładu zamkniętego...
Napisał aniołek który nie zieje nienawiścią :))))
Hipokryzja do kwadratu.
Nie podoba się? Nie oglądaj, proste !!!
 22  
Przepraszam za mój poprzedni wpis. Wali mi na dekiel ostatnio z nienawiści do PO
 8  
Ja oglądam Lisa regularnie i bardzo mi odpowiada jego program :-)
 26  
co bene znowu sam w domu jest
i głupoty piszesz?
weź się odkoduj proszę :P
ej no weź
 9  
jedyną myślą przewodnią jest to że Benek250 nienawidzi PISu i nic po za tym dla niego nie istnieje, nie istnieje żadna alternatywna rzeczywistość
Nienawiść do PIS zaciemniła mu możliwość logicznego myślenie, nic do niego nie dociera
Benek rozróżnia tylko dwie rzeczywistości PiS i cała resztę i według niego nie ma nic innego… i dla tego kolego na twoim poziomie rozumowania i infantylizmu tylko wklejanie ma sens… 
PS jak zmądrzejesz to pogadamy...
 3