Łukasz Szewczyk15.09.2016 (17:19)35

Onet: Więcej publicystyki TV. Tomasz Lis o nowej porze, nowi dziennikarze

Uznani goście, aktualne komentarze do wydarzeń społeczno-politycznych i pluralizm opinii - po wakacjach rusza jesienne pasmo publicystyczne Onetu, w którym obok "Subiektywnego" i "Burzy politycznej" zadebiutują autorskie programy Andrzeja Gajcego, Andrzeja Stankiewicza, Iwony Kutyny i Renaty Kim.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 35)

Niby jest fajnie, ale przedstawieni prezenterzy mówią sami.
Nie dopuszczają zaproszonych gości do głosu.
A jak już dopuszczą co jakiś czas do głosu, to przerywają i nie pozwolą dokończyć myśli.
Panuje bezład, chaos i nerwowość.
Nie oglądam, a jak niechcący kliknę nie w tę stację, to szybko przełączam, choćby na MANGO - jest spokój i pośmiać się można.
 7  
Proszę, tylko nie Lis, Olejnik i inne Pochankowate.
Oni mówią za zaproszonego gościa.
Nie pozwalają gościowi dokończyć myśli.
Ostrzegam - będę rzygał.
I po co Wam to?
 7  
Nie oglądać to za mało - gnidy trzeba tępić
Rozumiem że to jest ta wolność słowa wg zwolenników jedynie słusznej partii? PZPR BIS. Zadajesz sobie sprawę że to groźba karalna? Mam nadzieję że takich jak Ty w końcu ktoś pozwie i skończy się bezkarne grożenie ludziom w internecie.
 8  
Zmartwię Was pisuary ziejące jadem. Już niedługo (2 do 3 miesięcy) startuje MUX8. W nim stacje telewizyjne które nie są z Waszej matrixowej bajki. Jedną z nich współtworzy Onet i zapewne wszystkie formaty jakie są obecnie w internecie, pojawią się w telewizji, w tym także program Tomasz Lisa. Zatem powróci szeroka oglądalność normalności. TVPis już oglądają tylko nawiedzenie sPISkowcy, a będzie jeszcze gorzej.
 11  
Dopóki Lisa nie przytuli jakaś stacja TV nadająca w DVB-T to on się nie przebije nigdy w telewizyjnym dziennikarstwie. Pozostanie mu tylko ujadanie w internecie.
 5  
już to napisałem, Lis będzie najpóźniej do końca roku w stacji tv współtworzonej przez Onet na MUX8 o szerokim darmowym zasięgu naziemno-satelitarnym. Tak więc spokojna Twoja rozczochrana
 8  
Tomasz Lis to najgorszy dziennikarz w Polsce
nawet jego własna żona ma dość zachowania swojego męża któremu nienawiść już się na mózg rzuciła i biedak nadaję się tylko do psychiatry lub zakładu zamkniętego
 8  
Ile razy będziesz jedno i to samo wklejał? Dobrze się bawisz? To jakiś przekaz dnia z Nowogrodzkiej?
 2  
Redaktorze Łukaszu! Jak wrzuca się artykuł otrzymany z działu PR, warto przed jego umieszczeniem, przeczytać go i skorygować. Chodzi mi zwłaszcza o wartościujące zwroty takie jak "podobnie jak w pierwszej serii będzie dostarczał widzom solidną dawkę publicystyki na najwyższym poziomie." Dział PR to może sobie napisać, że ten najwyższy poziom godny jest Pulitzera, Wiktora, Oskara czy Orła Białego, ale uczciwy dziennikarz powinien te zwroty wycinać i kazać się PRowcom gonić na drzewo.

PS. Lisa lubię.
 4  
Media 2 od dawna pisze tylko tendencje artykuły a porównując inne portale medialne to do pięt im teraz Media2 nie dorasta wielu rzeczy tu nie ma, nie co to kiedyś za to szewczyk ciągle pieje jak wspaniały jest Michnik, wg Lis, Olejnik, Zakowski czyli większość to resortowe dzieci! Hehe
 7