Łukasz Szewczyk26.09.2016 (11:38)4 komentarze

"Nowa ja!" w 8TV. Prowadzi Katarzyna Cichopek

W środę (28 września 2016 roku) w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) nadawanie rozpocznie nowy kanał 8TV. Jednocześnie w dniu startu ruszy emisja nowego programu "Nowa Ja!", w którym Katarzyna Cichopek będzie pomagała kobietom pokochać siebie.
Katarzyna Cichopek
"Nowa Ja!" to program z gatunku makeover. Pokazane są w nim historie, niezadowolonych z siebie lub ze swojego życia, kobiet, które pragną pozytywnej zmiany. Widzowie zobaczą, z jakimi problemami muszą się one borykać, co wpłynęło na ich życiową sytuację, co leży u źródeł ich złego samopoczucia. Nie na każdy problem istnieje jedna mądra rada, jednak life coach i trenerka rozwoju osobistego Joanna Godecka, stara się pomóc każdej z bohaterek. Dzięki temu uczestniczki programu, stają się pewnymi siebie i swojej wartości kobietami. Ich wewnętrzna, duchowa przemiana wiąże się także ze zmianą wyglądu. Pod czujnym okiem stylistki, wizażystki oraz fryzjera, bohaterki pięknieją i rozkwitają.
Uporządkowanie chaosu, nazwanie problemu po imieniu, uświadomienie sobie źródeł własnych nieszczęść prowadzi bohaterki do oczyszczenia. Silniejsze, pewniejsze siebie i piękniejsze lepiej poradzą sobie z kłopotami dnia codziennego. Szczerych, wzruszających zwierzeń wysłucha gospodyni programu Katarzyna Cichopek, która ze swoją wrażliwością i życiowym doświadczeniem potrafi zrozumieć i wczuć się w ich położenie.

Emisja programu "Nowa Ja!" na antenie 8TV w środy o godz. 22.00 (od 28 września 2016 roku). Powtórki programu w każdy: czwartek o 22:30, piątek o 15:30 i niedzielę o 22:30.

Jak już informowaliśmy, kanał 8TV nadawanie rozpocznie 28 września 2016 roku. W ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) stacja zastąpi obecny dotąd na pierwszym multipleksie (MUX 1) kanał muzyczny Eska TV, który nadal będzie dostępny, ale tylko w internecie oraz u kablowych i satelitarnych operatorów.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Cichłopek jest skończona.
 19  
nie rozumiem dlaczego Eski nie bedzie już w dvbt. Czy jedynym muzycznym kanałem "za free" dla Polaków ma być Polo TV? Żenada
 9  
z lokalnych multipleksów można odbierać stars tv, 4fun hits, dance, zwykły, oraz vox. 20 lat temu taka ilość kanałów muzycznych to było tylko satelitarne marzenie a teraz po polsku i z naziemnej. Sprawdź w twojej okolicy nadaje jakiś lokalny multiplex. Jak dla mnie Stars rządzi. Boleję, że puszczają reklamy, bo wybija mnie to z klimatu ale może zdecydują się kiedyś na jakąś wersję premium jak mtv tematyczne.
 2  
Super Eska.tv nadal będzie ale płatny
 2