Łukasz Szewczyk26.09.2016 (11:59)brak komentarzy

Polska premiera "Kości 11", nowe sezony "Skorpionów", "Agentów NCIS" i "Elementary" w AXN

W październiku 2016 roku AXN jako pierwszy kanał w Polsce pokaże jedenasty sezon serialu "Kości", w której słynna antropolog wraz z agentem specjalnym FBI będzie rozwiązywać kolejne zagadki tajemniczych morderstw. Dla widzów przygotowano także nowe sezony "Skorpiona", "Agentów NCIS: Nowy Orlean" i "Elementary".
Serial "Kości" to historia grupy antropologów z waszyngtońskiego instytutu Jeffersona, którzy pomagają FBI rozwiązywać skomplikowane sprawy morderstw, kiedy standardowe metody zawodzą. Przewodzi im dr Temperance "Bones" Brennan (Emily Deschanel), która często powtarza, że lepiej rozumie martwych niż żywych. W śledztwach pomagają jej m.in.: Angela Montenegro (Michaela Conlin), artysta-plastyk tworząca trójwymiarowe hologramy miejsc zbrodni i ofiar; dr Jack Hodgins (T.J. Thyne), specjalizujący się w owadach i minerałach, wielki zwolennik teorii spiskowych oraz patolog sądowy, dr Camille Saroyan (Tamara Taylor). Na co dzień "Bones" jest partnerką w życiu i w pracy agenta specjalnego FBI, Seeleya Bootha, który jest całkowitym przeciwieństwem jej racjonalnego podejścia do życia i świata. Razem tworzą duet, który rozwiąże zagadkę każdego morderstwa. W 11. sezonie produkcji, Bones i Booth po 6 miesięcznej przerwie w pracy zostaną uwikłani w sprawę morderstwa brata Seeleya i szybko odkryją, że muszą wrócić do starych obowiązków zawodowych.
Premiera 11. sezonu serialu "Kości" 20 października (czwartek) o godz. 21:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy czwartek o godz. 21:00.

"Skorpion" to serial sensacyjny twórców serii filmów "Szybcy i wściekli". Amerykańska produkcja została oparta na życiorysie ekscentrycznego geniusza i komputerowego specjalisty, Waltera O`Briena (w tej roli Elyes Gabel). Swoje wybitne zdolności w dziedzinie informatyki rozwijał włamując się do ściśle tajnych systemów i państwowych baz danych. Wiele lat później staje na czele zespołu specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy są w stanie rozwiązywać skomplikowane problemy współczesnego cyberświata. W trzecim sezonie bohaterowie serialu zajmą się ściganiem hakera, który przejął kontrolę nad samolotem i statkiem marynarki wojennej.
Premiera trzeciego sezonu serialu "Skorpion" 24 października (poniedziałek) o godz. 21.00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godz. 21.00 w AXN.

"Agenci NCIS: Nowy Orlean" to dobrze przyjęty spin-off "Agentów NCIS", jednego z popularniejszych seriali kryminalnych ostatnich lat. Bohaterowie rozgrywającej się w Missisipi i Luizjanie produkcji, to agenci rządowego biura specjalizującego się w prowadzeniu dochodzeń w marynarce i piechocie morskiej Stanów Zjednoczonych. W rolach głównych występują: Scott Bakula (jako Dwayne Cassius Pride), oraz Lucas Black (jako Christopher Lasalle). Na początku trzeciego sezonu zespół Pride'a będzie musiał stawić czoło snajperowi, strzelającemu do ludzi na ulicach Nowego Orleanu.
Premiera 3. sezonu serialu "Agenci NCIS: Nowy Orlean" 25 października (wtorek) o godz. 21.00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy wtorek o godz. 21.00 w AXN.

Serial "Elementary" to osadzona we współczesnych realiach historia Sherlocka Holmesa. Genialny, choć nieco ekscentryczny detektyw (w tej roli Jonny Lee Miller) w wyniku błędów młodości opuszcza Londyn i rozpoczyna nowe życie na Manhattanie. W Nowym Jorku Holmes poznaje błyskotliwą doktor Joan Watson (Lucy Liu), z którą odtąd tworzy zespół do rozwiązywania najtrudniejszych śledztw. W nowym sezonie serialu Joan i Sherlock starają się wrócić do łask nowojorskiej policji.
Premiera 4. sezonu serialu "Elementary" 28 października (piątek) o godz. 17:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy piątek o godz. 17:00.