Łukasz Szewczyk26.09.2016 (23:47)1 komentarz

BBC: Matt LeBlanc zostaje w nowym sezonie "Top Gear"

Matt LeBlanc podpisał kontrakt z BBC, dzięki któremu nadal będzie pracował przy Top Gear. W programie towarzyszyć mu będą Chris Harris i Rory Reid oraz Eddie Jordan, Sabine Schmitz i Stig.
Matt LeBlanc w Top Gear
Aktor, który jako nowy prowadzący został bardzo miło przyjęty przez widzów poprzedniego sezonu, zgodził się na podpisanie dwuletniego kontraktu. - To niezwykły talent, a jego miłość do samochodów jest zaraźliwa. Nie mogę się doczekać, kiedy nasza seria powróci na antenę - wyjaśnia Patrick Holland z BBC Two.
- Matt zyskał dużą popularność wśród widzów Top Gear. Ludzie lubią jego humor, pogodę ducha i naturalną pasję do motoryzacji i całego programu. Cieszę się, że zgodził się dalej z nami pracować. Razem z Chrisem i Rorym stworzą niezwykły zespół - dodaje Mark Linsey, dyrektor BBC Studios.

Nowa seria "Top Gear" będzie miała swoją premierę w 2017 roku.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Oryginalne TopGear tylko ze starymi prowadzącymi. Nie wiem... ale jakoś nie mogę oglądać "nowych" prowadzących. To już nie to samo TG. Obejrzałem na siłe 2 odcinki i nie mogę. TG oglądało się dla prowadzących, ich stylu prowadzenia programu, żartu. Auta były dodatkiem. Nowe TG próbuje naśladować świętą trójcę ale nic im z tego nie wychodzi.
O niebo lepsze jest TopGear USA
 2