Łukasz Szewczyk29.09.2016 (16:17)5 komentarzy

Nowe kanały HD w sieci Netia

Do oferty telewizyjnej sieci Netia dołączyły trzy nowe kanały: Hip Hop TV, VOX Music oraz 8TV - nowy kanał w HD, który zastąpił Eska TV. Ponadto siedem kanałów jest od teraz dostępne w jakości HD - Duck TV HD, Tele 5 HD, Puls 2 HD, TTV HD, Fokus TV HD, Viasat History oraz Viasat Explorer.
Nowe kanały HD w sieci Netia
W ramach bogatszej oferty muzycznej Netia proponuje trzy nowe kanały muzyczno-rozrywkowe. HIP HOP TV oraz VOX Music TV dostępne są w ramach pakietu Muzyka, a 8TV dołącza do pakietu Na Start - podstawowego pakietu, dostępnego dla wszystkich użytkowników Telewizji Osobistej w cenie od 15 zł/mies.
Netia systematycznie poszerza także ofertę kanałów dostępnych w jakości HD. Ucieszy to tych wszystkich, którzy cenią wysoką jakość obrazu. Obecnie aż 74 ze 181 kanałów dostępnych w Telewizji Osobistej jest w wersji HD. Najnowsza zmiana sygnału z jakości SD na HD dotyczy kanałów: Duck TV HD, Tele 5 HD, Puls 2 HD, TTV HD, Fokus TV HD, Viasat History oraz Viasat Explorer.

Komentarze (1 - 5 z 5)

kiedy te huje z CP dodadzą PULS HD bo na tą jakosc SD nie da rady patrzec !!
 3  
kiedy te huje z CP dodadzą PULS HD bo na tą jakosc SD nie da rady patrzec !!
O, widzę przedstawiciel wsi się odezwał. Skazany na telewizję satelitarną a o Netii, UPC czy Vectrze słyszał tylko z Internetów. Siedzisz w Polszmacie to chociaż się nie przyznawaj bo wstyd.
 3  
no i dobrze, im wiecej w hd tym lepiej :)
 0  
no i zajebiscie, bo wlasnie podpisalam umowe :)))
 0