Łukasz Szewczyk29.09.2016 (16:22)18 komentarzy

Eska TV HD w UPC Polska

Do oferty UPC Polska, największego operatora telewizji kablowej w Polsce, dołączył nowy kanał nadawany w jakości HD - Eska TV. Łącznie w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska znajdują się już 92 kanały HD.
Eska TV HD w UPC Polska
Od czwartku (29 września 2016 roku) abonenci telewizji cyfrowej sieci UPC Polska mogą oglądać muzyczną telewizję Eska TV HD, która zastąpiła wersję SD. Kanał dostępny jest w dekoderach operatora na pozycjach 785 (Mediabox) oraz 701 (Kaon i Horizon).
Eska TV to stacja muzyczno-rozrywkowa, adresowana do młodych ludzi w wieku 15-34 lat. Została stworzona w oparciu o Radio Eska, największą w Polsce sieć lokalnych stacji radiowych realizujących format CHR (Contemporary Hit Radio, czyli Hity na Czasie). W Eska TV można zobaczyć najnowsze klipy artystów znanych z anteny Radia Eska - najgorętsze nowości muzyczne, muzyka pop, muzyka hip-hop i muzyka rockowa

Przypomnijmy, że od środy (28 września 2016 roku) abonenci telewizji cyfrowej zyskali dostęp do nowej stacji 8TV, która dostępna jest w dekoderach operatora na pozycjach 152 (Mediabox) oraz 112 (Kaon i Horizon).

8TV to kanał o charakterze muzyczno-rozrywkowym. Prezentować będzie popularną, pogodną muzykę współczesną: głównie POP, a także największe hity lat 80-tych i 90-tych. W ofercie programowej znajdą się również seriale i programy rozrywkowe.

Komentarze (1 - 10 z 18)

Ale wciąż nie ma kanału AMC HD , Sci-Fi Channel , TV Republika w HD , TVP Info w HD , TNT w HD . TVR w HD , TTV w HD, Nickoledeon HD , CN w HD , VOX Music TV w HD , Hip Hop TV oraz ELEVEN EXTRA do pakietu eleven.
Wprowadzenia ponownego kanałów UNIVERSAL CHANNEL HD i 13 ULICA HD.
 2  
nie rozwijaj się tak bardzo ,,boa,, bo się udusisz
 8  
Boa:Znajdź mi operatora który ma więcej kanałów w HD niż UPC? Odp, nie ma nikogo kto ma 92 kanały HD! A ma być wkrótce 100 kanałów HD.
 6  
 boa
Ale wciąż nie ma kanału AMC HD , Sci-Fi Channel , TV Republika w HD , TVP Info w HD , TNT w HD . TVR w HD , TTV w HD, Nickoledeon HD , CN w HD , VOX Music TV w HD , Hip Hop TV oraz ELEVEN EXTRA do pakietu eleven.
Wprowadzenia ponownego kanałów UNIVERSAL CHANNEL HD i 13 ULICA HD.
moze byś wyszedł czasem na dwór albo poczytaj książkę a nie tylko wypisujesz braki w upc
masakra
 5  
hehehehe..... jakem boa dusiciel ...
CO do książki to owszem czytam na tabletce...
MAM prawo wypowiadać się a jak komuś to nie pasuje TO niech NIE czyta !!!
 2  
A Jambox ile ma kanałów w HD ??? Ponad 100. Więc wybrakowana oferta UPC niech się schowa! Jakim cudem w 2016 roku abonenci UPC muszą oglądać np. kanał TNT w jakości VHS czyli SD ??? Od dawna istnieje odpowiednik w HD !!! To samo dotyczy Cartoon Network, kanałów XXX i wielu innych...
 1  
tylko że full pakiet tematyczny w Jamboxie kosztuje ok 160zł. Dodając kanały premium wychodzi ponad 250zł
 6  
guhher....Niewiele mniaj płace w ..... UPC . A to czym UPC raczy klijentow to MASAKRA!!!. Stac ich na dodawanie badziewia w sd a jakosc hd w upc to to samo co sd.
 2  
Widać że i tutaj administracja usuwa posty.
Nawet tam gdzie niema grama przekleństwa.
Brawo!
 1  
Eska TV w nowej odsłonie jest prostu nie do poznania!
Świetnie dobrana muzyczka!, nawet reklam mało, aż się ucho i oko cieszy :-)
A już dawno nie pamiętam abym tak długo oglądał ten program.
Zmiana na wielki plus!!
 7