Łukasz Szewczyk03.10.2016 (16:41)2 komentarze

Polska premiera serialu "Code Black: Stan krytyczny" w TV Puls

Presja czasu. Decyzje, od których zależy ludzkie życie. Najtrudniejsze przypadki medyczne. Od poniedziałek (3 października 2016 roku) TV Puls rozpocznie emisję hitowego amerykańskiego serialu "Code Black: Stan krytyczny", który podbił serca fanów takich serialowych megaprodukcji, jak "Chirurdzy" i "Ostry dyżur".
"Code Black - Stan krytyczny" / Fot. materiały prasowe
"Code Black: Stan krytyczny" to trzymający w napięciu serial, który przedstawia codzienne zmagania lekarzy najsłynniejszego oddziału ratunkowego w Stanach Zjednoczonych, gdzie czas mierzony jest w sekundach, a ocalenie ludzkiego życia graniczy z cudem. W centrum tego kontrolowanego chaosu szpitala Angels Memorial pracuje m.in. energiczna pani doktor Leanne Roris, w postać której wciela się zdobywczyni Oskara - zjawiskowa Marcia Gay Harden. Gdy dołącza do niej czterech nowych lekarzy zaczyna się wspólna walka o ludzkie życie. Czy poradzą sobie z tak wielką presją? Jak wiele zaryzykują, by ratować życie pacjentów?

Serial "Code Black: Stan krytyczny" oparto na wielokrotnie nagradzanym filmie dokumentalnym pod tym sam tytułem, który przedstawia autentyczne przypadki medyczne z jednego ze szpitali Los Angeles. Film został zwycięzcą Los Angeles Film Festival w kategorii Najlepszy Film Dokumentalny oraz otrzymał nagrody publiczności na Starz Denver Film Festival i Aspen FilmFest.
Serial "Code Black: Stan krytyczny" powstał we współpracy z wybitnymi amerykańskimi lekarzami i jest odzwierciedleniem ich prawdziwych zmagań z najtrudniejszymi przypadkami medycznymi. Od 2015 roku serial "Code Black: Stan krytyczny" emituje czołowa amerykańska stacja telewizyjna CBS. Popularność serialu okazała się tak duża, że powstał drugi sezon.

"Code Black: Stan krytyczny" na antenie TV Puls 3 października 2016 roku o godz. 21.00. Emisja kolejnych odcinków (od 10 października) w poniedziałki o godz. 20.00.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Eeee, nie oglądam.
sznaps1987 (usunięte konto #32615) 3.10.2016 (17:30:33)
 2  
Serial typowo amerykański niczym Chirurdzy czy Ostry dyżur.
 1