Łukasz Szewczyk09.10.2016 (11:32)8 komentarzy

Stars.TV w 4 urodziny odda antenę widzom. Nagraj wideo, zadebiutuj w TV

Telewizja Stars.TV już od czterech lat stawia tylko na muzykę. Ramówka stacji wypełniona jest samymi hitami, bez zbędnych seriali czy reality-show. Z okazji swoich urodzin stacja przygotowała niespodziankę dla swoich widzów.
Już 22 października 2016 roku, w dniu czwartych urodzin , widzowie będą mogli zdecydować jak będzie grało Stars.TV. Mało tego, każdy z widzów będzie mógł zadebiutować na antenie Stars.TV i osobiście zapowiedzieć swój ulubiony teledysk, a przy okazji pozdrowić znajomych. Specjalne pasmo urodzinowe rozpocznie się 22 października 2016 roku (sobota) od godz. 10.00.
Jak znaleźć się na wizji Stars.TV? Wystarczy nagrać krótkie wideo (do 30 sekund) smartfonem lub kamerą. By zadebiutować na wizji z przytupem, najlepiej zadbać o dobry kadr, kręcić wideo w najlepszej jakości na jaką pozwala Wasz sprzęt (np. HD) oraz zadbać o dobra jakość dźwięku. Pamiętajcie także o wykonawcy i tytule piosenki, jaką chcecie usłyszeć na antenie. Informacja dla niezdecydowanych - ekipa Stars.TV obiecuje "podrasować" przesłane wideo, by wszyscy w ten wyjątkowy dzień wyglądali jak najlepiej ;)

Nagrania można wysyłać e-mailem lub za pośrednictwem specjalnego serwisu. Wszystkie szczegóły na urodzinowej stronie Stars.TV.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Ta stacja była dobra jak powstawała...teraz widać że nie mają na siebie pomysłu i kombinują...Fakt muzykę grają dobrą, (chociaż ostatnio osoba od playlisty im się chyba zmieniła, bo i utwory słabsze i sam połączenie utworów trochę jak połączenie ciasta z drewnem...) i na tym koniec...
 11  
Najlepsza stacja muzyczna z klasykami. Jak oglądam power.tv czy inne tego typu to po prostu nie da się oglądać, a Stars.TV jest spoko
 7  
Ale szybko zleciało jak dzisiaj pamiętam jak rozmawiałem z zarządem Stars przed startem;)
 1  
stars tv przez pierwsze dwa lata numer jeden dlamnie teraz troszke zdziadzała i juz tak czesto nie ogladam jak kiedys!!
 2  
Formuła Stars w takim kształcie się wyczerpała. Efekt nowości przeszedł w efekt znudzenia. Stars to chyba bardziej taki internetowy stream klipów niż telewizja. Szkoda bo to format z potencjałem, ale tam kompletnie nic się nie dzieje, jakby ktoś nie miał pomysłu co dalej lub olał stację. Widać kompletny brak wizji na prowadzanie tej stacji. Pomysły z cyklu "nagrajcie komórką zapowiedź" to jest jakaś totalna porażka, która tylko udowadnia brak kreatywności w tej stacji. Niestety nie wróżę dalszego sukcesu Starsom, zresztą od miesięcy leci im oglądalność strasznie więc szczyt popularności już mieli chyba i teraz to już z górki. Jak tak dalej będą robić, a właściwie nic nie będą robić, to za pare miesięcy będą pod koniec stawki kanałów muzycznych. 4Funy i Power ich przykryje. I do tego te ciągły zmiany muzyczne, albo grają non stop disco a'la Modern Talking, a potem godzina z Kelly Family, a za chwile Led Zeppelin. No kupy się to nie trzyma. Jak kiedyś ich włączałem tak przestałem.
 2  
Bardzo dziękujemy za wszystkie głosy, w tym krytyczne. Szkoda jednak, że płyną one od osób które jak pokazują ich wpisy, kontakt ze STARS.TV miały bardzo dawno temu.
@Nick87 - Led Zeppelin graliśmy ostatnio 10 miesięcy temu :) Pozdrowienia.

p.s.
6 miejsce na 17 stacji to jak na stream internetowy bez pomysłu to chyba całkiem może być :)
 1  
Stars.TV trzymać tak dalej. Najlepsza stacja. Ciche i krótkie reklamy. Oglądam codziennie.
 3  
Stras powinna iść z duchem czasu nowy styl stare brzenie. Przyznaje, kiedyś oglądałem regularnie ale ile razy można odgrzewać te same kotlety. Tez uważam, że brak im pomysłu na stację. Nawet 4Hits zrezygnowało z bloków 80-90-00 i wyszło im to na dobre
aaaa........ Grafika jeszcze w HD to pożal się boże.
 1