Łukasz Szewczyk13.10.2016 (18:40)4 komentarze

"Chirurdzy 13", "Rosewood 2", "Salem 3" w listopadzie na antenie FOX

Listopad na antenie FOX upłynie pod znakiem premiery trzynastego już sezony "Chirurgów", popularnego serialu o medycynie, miłości i rodzinnych problemach. Także w listopadzie wprost ze szpitala FOX przeniesie swoich widzów do skąpanego w słońcu i tajemnicach Miami - premiera drugiego sezonu "Rosewood".
"Chirurdzy 13" / Fot. FOX
Już 16 listopada 2016 roku na antenie FOX premiera trzynastego sezonu serialu "Grey's Anatomy: Chirurdzy" (emisja w środy o godz. 21.00, po dwa odcinki). W nadchodzącym sezonie jeden z lekarzy, Sloan, wyląduje we własnym szpitalu. Co na to reszta załogi? Bailey - w tej roli Chandra Wilson, 4-krotnie nominowana za te rolę do nagrody Emmy - będzie próbowała rozwiązać tajemnicę i dowiedzieć się co się stało. Pozostali lekarze pośpieszą koledze z pomocą. Ellen Pompeo, czyli serialowa Meredith, będzie żonglować największymi tajemnicami chirurgów, co odbije się na jej relacjach z Alexem (Justin Chambers) i Maggie. Podczas gdy Richard, w tej roli James Pickens Jr., pomoże Jo (Camilla Luddington) podjąć poważne decyzje, April i Catherine oczekiwać będą narodzin dziecka.
Na ekranach nie zabraknie również Arizony Robbins, którą zagra Jessica Capshaw, Callie Torres, w tej roli Sara Ramirez, i przystojnego Kevina McKidda, który wcieli się w serialowego Owena Hunta. Oprócz dobrze znanych fanom twarzy w 13. sezonie na ekrany powróci Tessa Ferrer, która w 9. i 10. sezonie grała Leah Murphy, ówczesną dziewczynę Arizony. Czy również tym razem odmieni jej życie?

"Rosewood" / Fot. FOX
Z kolei 29 listopada na kanale FOX zagości drugi sezon "Rosewood" (emisja we wtorki o godz. 22.00), czyli serialu o najlepszym prywatnym patologu na Florydzie, który pomaga wydziałowi policji rozwiązywać największe kryminalne zagadki. W roli nieocenionego patologa dr. Beaumonta Rosewooda widzowie zobaczą Morrisa Chestnuta. U jego boku niezmiennie będzie stała detektyw Annalise Villa, którą zagra Jaina Lee Ortiz.

W najnowszej serii do dr. Rosewooda dołączy jego siostra i "królowa toksykologii" Pippy, w którą wcieli się Gabrielle Dennis. Do zespołu przystąpi również specjalista od DNA Tara Milly Izikoff, czyli Anna Konkle, była narzeczona Pippy. Z kolei mama patologa, Donna, w tej roli Lorraine Toussaint, przechodzi na emeryturę, zostawia swoją posadę w szkole i dołącza do swoich dzieci w laboratorium jako nadgorliwa współpracowniczka.

W nadchodzącym sezonie obsadę wzbogaci również detektyw Ira Hornstock, który jest doskonałym liderem zespołu, a jednocześnie nie potrafi poradzić sobie z własnym życiem. Do załogi policji w Miami dołączy również kapitan Ryan Slade - w którego wcieli się Eddie Cibrian - człowiek z tajemniczą przeszłością, która skomplikuje i tak już trudną sytuacji między Rosewoodem i Villą.

Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek. Dr Beaumont i Villa wyjadą do Nowego Jorku, aby rozwiązać sprawę zabójstwa męża Eddie. Śledztwo dotyczyć będzie spraw związanych z uniwersyteckim bractwem, chirurgią plastyczną, poszukiwaniem skarbów i Santerią.

Serialowa rzeczywistość bywa zaskakująca nie tylko jeśli chodzi o fabułę. Zdjęcia do "Rosewood" kręcone były nie w słonecznym Miami, a w Los Angeles. Z kolei matka dr. Beaumonta - Lorraine Toussain - w rzeczywistości jest tylko 9 lat starsza od swojego serialowego syna.


"Salem 3" / Fot. FOX
Od 22 listopada FOX rozpocznie emisję trzeciego sezonu serialu "Salem" (emisja we wtorki o godz. 23.00). W serialu przedstawiona jest historia miasteczka Salem, znanego z palenia czarownic w XVI wieku. Tym razem jednak czarownice mieszkające w serialowym Salem nie są prześladowane - wręcz przeciwnie - to cwane kobiety, których celem jest podporządkowanie sobie miasteczka.

Trzeci sezon będzie kontynuacją krwistej, seksownej i fantastycznej wizji świata, widzianego z Salem. W tej serii widzowie będą świadkami pewnego rodzaju triumfu czarownic, które chcą stworzyć Nowy Świat poprzez przywrócenie na powierzchnię ziemi diabła, a miasteczko ma się stać jego nową stolicą. Diabeł okazuje się być kłamcą - zamiast tworzyć Nowy Świat, pragnie siać jedynie śmierć i niewolnictwo. Jego celem jest unicestwienie człowieka oraz doprowadzanie do sytuacji, w której ludzkość zniszczy samą siebie. Pokonać go może tylko jedna osoba - czarownica, która go urodziła. Problem tkwi w tym, że ona nie żyje. Ale czy na pewno?

W tym sezonie pierwsze skrzypce grać będzie kontrowersyjny muzyk Marilyn Manson, który pojawi się w roli miejscowego golibrody/chirurga Thomasa Dinleya. Obok psychotycznego Thomasa wystąpią również takie osobistości jak: Shane West, Janet Montgomery, Seth Gabel, Lucy Lawless, Tamzin Merchant, Iddo Goldberg oraz Stuart Townsend.

"Zabójcze umysły VII" / Fot. FOX
W listopadzie na FOX miłośnicy kryminalnych zagadek mogą liczyć na potężną dawkę emocji serwowaną przez największe amerykańskie umysły. Od 11 listopada stacja rozpocznie emisję IX sezonu "Zabójcze umysły" (emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:05). Jest to amerykański serial kryminalny stworzony przez Jeffa Davisa. Fabuła serialu skupia się wokół elitarnej grupy agentów FBI, którzy zajmują się badaniem psychiki kryminalistów. Wnikając w umysł przestępcy i analizując metody jego postępowania, pomagają w ujęciu najgroźniejszych morderców. Serial opowiada o codziennej pracy agentów, która przeplata się z ich prywatnym życiem.

W nowej serii poszukiwania tajemniczego zabójcy zaprowadzą członków Jednostki Analiz Behawioralnych do Arizony, gdzie będę próbowali odnaleźć podejrzanego. Jednocześnie zespół będzie spekulował, że Hotch stara się zostać szefem nowej jednostki BAU.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Nagłe przerwanie emisji Z archiwum X brawo super decyzja jedyny serial który oglądam i nagle z końcem 3-go sezonu stop.
 1  
Łeee a gdzie Agenci Tarczy i Dawno, dawno temu? :(
 0  
Sara Ramirez odeszła z "Chirurgów". Grana przez nią bohaterka Callie Torrez wyjechała do Nowego Jorku wraz ze swoją dziewczyną.
 0  
Łeee a gdzie Agenci Tarczy i Dawno, dawno temu? :(
Dobre pytanie na stronie byli Agenci T.A.R.C.Z.Y w ramowce z opisem po angielsku znikły i pojawiły sie tam Kości!!!!
 0