Łukasz Szewczyk13.10.2016 (19:10)13 komentarzy

Eleven Extra już w internecie, wkrótce u operatorów. Jaka oglądalność kanałów Eleven w TV?

Kanał Eleven Extra, dostępny do tej pory wyłącznie na platformie nc+, rozszerza zasięg. Stacja dostępna jest już także na internetowej platformie Eleven Sports Network. Znamy także pierwsze wyniki oglądalności telewizyjnych kanałów Eleven.
Dobra informacja dla kibiców. Testowa emisja kanału Eleven Extra dostępna jest już także w internecie (www.elevensports.pl) oraz w mobilnej aplikacji nadawcy. Nadawca zapewnia także, że trwają przygotowania do poszerzenia dystrybucji kanału Eleven Extra o kolejnych operatorów i platformy, ale obecnie nie zdradza ani konkretnych dat ani nazw operatorów.
Przypomnijmy, że testowa emisja Eleven Extra rozpoczęła się 12 września 2016 roku na platformie nc+. Jest trzecim trzecim, po Eleven i Eleven Sports, sportowym kanałem premium grupy Eleven Sports Network.. Widzowie znajdą w nim jeszcze więcej sportu na żywo, przede wszystkim czołowe europejskie rozgrywki piłki nożnej, takie jak Ligue 1, Serie A TIM, LaLiga Santander czy FA Cup. Kibice zobaczą również angielskie English Football League Championship, Puchar Ligi Angielskiej oraz ligę brazylijską, belgijską i szkocką, Velux EHF Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych oraz powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych w Eleven i Eleven Sports.

Jaka oglądalność kanałów Eleven w TV?
Od września 2016 roku kanały Eleven objęte są monitoringiem Nielsen Audience Measurement. Ma to związek z wprowadzeniem reklam. Z danych za wrzesień 2016 roku wynika, że kanał Eleven ogląda średnio ponad 1,3 tys. widzów (0,02 proc. udziałów w widowni) w grupie 4+ oraz średnio 0,8 tys. widzów (0,03 proc.) w grupie 16-49. Natomiast kanał Eleven Sports ogląda średnio ponad 2,6 tys. widzów (0,04 proc.) w komercyjnej grupie 16-49 lat oraz ponad 1,6 tys. widzów (0,07 proc.) w grupie 16-49 lat.

Komentarze (1 - 10 z 13)

jak na polskie warunki 15 zł to stanowczo za wysoka stawka.
 16  
nie mówiłem że niszowa stacja a tyle minusów dostałem hehe chyba za prawde co z tego że prawa mają jakie mają jak wszystko płatne niestety Eurosport czy inne kanały są zdecydowanie lepsze tym bardziej że to HD w Eleven wcale nie powala
 6  
Ciekawe kiedy zawita do East&West ...
 1  
bo dla niektorych ogladanie np la liga czy pucharu anglii to rzecz nie do ogarniecia lepej jest ogladac dla tych ludzi tvpis polsat oraz tv trwam widzowie tych staci sa nie wymagajacy i przemawianie kaczynskiego i rydzyka sprawia im najwieksza satysfakcje
 15  
Ale pierdolisz- bez ładu,bez składu-ale do tego już szło przywyknąć :)
 12  
Szkoda sobie dupy zawracać tym kanałem
 6  
"Kanał Eleven Extra, dostępny do tej pory wyłącznie na platformie nc+, rozszerza zasięg" - Przecież w kablówkach też jest. Nie trafione info
 16  
Chyba twojej. W UPC pewnie na końcu trafi. Albo w ogóle nie trafi
 5  
Na stronie www Eleven są tylko pierdoły, zamiast wykazu nadchodzących transmisji na żywo, tego klienci oczekują, szybkiej i dostępnej informacji, co będzie, kiedy i na jakim kanale. Poza tym napis "LIVE" mikroskopijnych rozmiarów, pojawiający się raz na pół minuty to stanowczo za mało, współcześni widzowie często decydują o tym czy pozostaną na danym kanale po pierwszych 2-3 sekundach. Często widząc, że coś nie jest Live, przełączają od razu. Mam nadzieję, że właściele stacji znają się na marketingu i szybko coś z tym zrobią.
 8  
"średnio ponad 1,3 tys. widzów" kto pisał ten artykuł? Jak można napisać że 1300 widzów to 0,02% (1,3 tys oznacza jeden i trzy dziesiąte tysiąca). Kłania się język polski na poziomie podstawówki. Pewnie chodziło o 1,3 mln widzów autorze matołku.
 14