Łukasz Szewczyk14.10.2016 (17:01)4 komentarze

Gala za 99 gr. Martyna Wojciechowska z córką na okładce, nominacje do Róż Gali, "Nienasyceni" na DVD

Od poniedziałku (17 października 2016 roku) w kioskach dostępny jest nowy numer magazynu Gala (nr 20/2016). Bohaterką wydania jest Martyna Wojciechowska, na okładce z córką. Magazyn będzie można kupić wraz z filmem "Nienasyceni" na DVD.
Gala - nr 20/2016
Gala - nr 20/2016
Gwiazdami nowego wydania Gali są Martyna Wojciechowska i jej córka Marysia Błaszczyk. Martyna uchodzi za silną, niezłomną kobietę, która niczego się nie boi, nigdy się nie poddaje i twierdzi, ze niemożliwe nie istnieje. Życie pokazało, ze była w błędzie. W lutym w wieku 46 lat zmarł Jerzy Błaszczyk, były partner Martyny i ojciec jej ośmioletniej córeczki Marysi. Obydwie musiały się zmierzyć z najbardziej bolesną sytuacją w życiu. Tylko Gali opowiadają o najtrudniejszych i najpiękniejszych lekcjach, które dostały od życia.
W tym wydaniu Gali redakcja ogłasza już po raz 14. plebiscyt Róże gali 2016 i przedstawia nominacje do nagród w sześciu kategoriach: film, muzyka, książki, media, teatr oraz online. Nominowani to osobowości ze świata, kultury, sztuki i mediów, m.in. Agata Kulesza, Wojciech Smarzowski, Marcin Gortat, Agata Buzek. Zwycięzców wybiorą: kapituła, czytelnicy poprzez SMSy oraz użytkownicy serwisu Gala.pl. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 21 listopada.

Góże Gali 2016 - nominacje / Fot. Gala
Góże Gali 2016 - nominacje / Fot. Gala
Góże Gali 2016 - nominacje / Fot. Gala
Góże Gali 2016 - nominacje / Fot. Gala
Wydanie będzie dostępne w sprzedaży od 17 października w promocyjnej cenie 0,99 zł lub z dodatkami: w cenie 29,99 zł w wersji z filmem "Nienasyceni" i w cenie 6,99 zł z broszurką kulinarną.

Numer promowany będzie w punktach sprzedaży prasy, na ekranach na dworcach Platform Channel oraz w kanałach social media wydawnictwa. Działania promocyjne zaplanował dział marketingu Burdy.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Martyna powinna się zająć własnym dzieckiem a nie fruwać po świecie.Dziecko to nie zabawka ,że sięga się po nie kiedy przyjdzie ochota
 1  
moralista/istka za dychę, a do tego gówno wiesz o ich życiu prywatnym o ich relacjach itp. z resztą po co ja to piszę ;]
 1  
Martyna Wojciechowska musi pracować na czymś zarobić. Wiesz o co chodzi.
sznaps1987 (usunięte konto #32615) 16.10.2016 (11:07:10)
 0  
Kto zasiada w kapitule Galii i kto nominował artystów do nagród .
Michał Szpak obok Krystyny Jandy i Macieja Stuhra-zamiast w kategorii Muzyka , za płytę Byle być sobą !!!!
Za to znów Margaret , która wczoraj znów w telewizjiTVP1 pokazała, że nie umie śpiewać . Zasiadła w jury
Krajowych eliminacji Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2016 , a potem zaśpiewała. Wstydziłam się za nią . To było żenujące ,słabiutki, miałki głosik! Te dzieci dużo, dużo lepiej śpiewały od niej ! Anna Wyszkoni poproszona o ocenę Jej śpiewu , powiedziała coś wymijająco ! No cóż , nic dodać więcej .
 2