Łukasz Szewczyk17.10.2016 (13:31)1 komentarz

Natalia Kukulska zaśpiewała piosenkę do serialu Disney Channel (wideo)

W październiku Disney Channel rozpocznie emisję nowego serialu "Elana z Avaloru". Tytułowa Elena jest liderką - odważnie i z wdziękiem walczy o dobro Avaloru. "Nasz czas" to pierwsza z piosenek do nowego serialu animowanego.
Natalia Kukulska zaśpiewała piosenkę do serialu Disney Channel (wideo)
W serialu usłyszymy muzykę, która - jak zapewniają twórcy - przypadnie do gustu całej rodzinie. Wykorzystano w nim wiele stylów muzyki latynoskiej, w tym mariachi, latin pop, salsa, banda i chilijski hiphop. Jeden z utworów w polskiej wersji językowej wykonała Natalia Kukulska.

Akcja serialu "Elena z Avaloru" rozgrywa się w zaczarowanym, bajkowym królestwie. Opowiada on o przygodach księżniczki Eleny, która po latach spędzonych w niewoli - została zaklęta w magicznym amulecie przez złą czarodziejkę Shuriki - powraca do Avaloru. Obecnie rządzi Avalorem jako księżniczka, ale gdy osiągnie pełnoletniość, zostanie królową. W wypełnianiu obowiązków pomagają jej siostra Isabel, dziadkowie Francisco i Luisa, młody adept magii Mateo, trzy skrzydlate zaczarowane stwory i Zuzo, megapozytywny duch o postaci lisa.

Młoda władczyni stara się postępować odważnie, empatycznie i godnie. Z czasem młoda księżniczka dostrzega, że nowa rola wymaga od niej roztropności i wytrwałości, będących cechami prawdziwie wielkich władców. W serialu przewijać się będą wątki sensacyjne i przygodowe, a także magia, fantastyka i mitologia. Dziewczyna dumnie kontynuuje dziedzictwo swoich przodków, hołdując silnym przekonaniom i czując odpowiedzialność wobec swojej rodziny oraz ludu Avaloru.

Premiera serialu "Elena z Avaloru" już 29 października 2016 roku (sobota) o godz. 10i30 na kanale Disney Channel.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Niestety ostatnio kanały dla dzieci obniżyły loty maksymalnie. Pełno amerykańskich przygłupich serialików teraz disney poszedł w telenowele...Dramat
 1