Łukasz Szewczyk17.10.2016 (13:37)4 komentarze

Polska edycja "Ex na plaży" w MTV Polska

W listopadzie 2016 roku na antenie MTV Polska pojawi się nowa lokalna produkcja. Program "Ex na plaży" jest polską wersją angielskiego formatu, który w Wielkiej Brytanii doczekał się już pięciu sezonów. To już trzecia lokalna produkcja MTV Polska tej jesieni.
Ex na plaży
Tej jesieni stacja MTV Polska przygotowała dla swoich widzów aż trzy lokalne produkcje. W sierpniu na antenie zadebiutował drugi sezon "Warsaw Shore - Summer Camp". Następnie we wrześniu stacja wyemitowała pierwsze odcinki programu "Niemożliwe PL", w którym Wojciech "Łozo" Łozowski wraz z zaproszonymi gośćmi wyszukiwał i komentował najzabawniejsze filmiki z sieci.
Już 7 listopada na antenie MTV Polska zadebiutuje najnowsza lokalna produkcja, czyli "Ex na plaży Polska". Program ten skupia się na relacjach między uczestnikami, a ich byłymi partnerami. Na chorwacką wyspę Hvar zaproszonych zostało ośmioro singli, którzy otrzymali szansę przeżycia wymarzonych wakacji. Nie wiedzieli jednak, że na plaży pojawią się również ich byli partnerzy. Niektórzy z nich będą chcieli odzyskać ukochanych, inni zjawią się z zupełnie innymi intencjami.

Oryginalna wersja programu z Wielkiej Brytanii cieszy się ogromną popularnością wśród widzów i doczekała się już 5 sezonów. Oprócz Polski, lokalne wersje powstały w Szwecji i Brazylii. Tożsamość poszczególnych bohaterów potwierdzona zostanie wkrótce, póki co wiadomo, że w programie pojawi się znany z "Warsaw Shore", Wojtek Gola.

Premierze towarzyszy kampania promocyjna w prasie młodzieżowej, na Facebooku, na YouTube i na Instagramie. Producentem wykonawczym "EX na Plaży Polska" jest Dragon Head.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Kolejny shit dla gimbusów i ich rodziców. Dlaczego MTV (jakby ktoś zapomniał Music Television) nie może pójść za przykładem VIVY i powrócić do muzyki, tak fajnie kiedyś grali.
 2  
Bardzo dobrze. Ekipa z Warszawy wystrzeliła MTV pod niebiosa oglądalnością, nie mogli nawet marzyć o czymś takim, dobrze, że idą za ciosem. MTV ma w swoim portfolio całą gamę programów TYLKO Z MUZYKĄ, ale wszystkim ignorantom, którzy od "stuleci" utyskują, że w MTV nie ma już muzyki, nie chce się poszukać. Jest w polskich kablówkach: MTV Hits, MTV Dance, MTV Rock, VH1 Classic - sama muzyka od rana do nocy i z powrotem. Mój rocznik - '81 - inaczej odbierał telewizję, muzyka była wartością, czymś, z czym się identyfikowaliśmy. To, że współczesna młodzież identyfikuje się z dawaniem d*upy na imprezach, chlaniem wódki, bójkami i polowaniem na ex na plaży - znak czasów. Ciężko winić komercyjną stację telewizyjną, że chce na tych lamusach zarobić. Amen.
 3  
"Na chorwacką wyspę Hvar zaproszonych zostało ośmioro singli, którzy otrzymali szansę przeżycia wymarzonych wakacji. Nie wiedzieli jednak, że na plaży pojawią się również ich byli partnerzy. Niektórzy z nich będą chcieli odzyskać ukochanych, inni zjawią się z zupełnie innymi intencjami."

... to wygląda jak szczucie jednych na drugich.
 0  
MTV musiało się zmienić, od czasu kiedy videoclipy zaczęło się ogladać się na Youtube. Nie ma co narzekać na obecną ramówkę.
 1