Łukasz Szewczyk18.10.2016 (16:54)13 komentarzy

Transmisja Canal+ w płatnym systemie PPV. Co to oznacza dla abonentów?

Platforma nc+ poszerza dostęp do swoich sportowych transmisji. Już w ten weekend Grand Prix Australii będzie można zobaczyć w ramach abonamentu Canal+ lub w systemie PPV. Ta druga opcja przeznaczona jest dla tych, którzy nie posiadają Canal+, ale chcą oglądać ważne wydarzenia sportowe.
W sobotę (22 października 2016 roku) abonenci Canal+ będą mogli obejrzeć transmisję indywidualnych mistrzostw świata na żużlu - Grand Prix Australii. Wydarzenie to cieszy się dużym zainteresowaniem wśród fanów sportu, bo o podium walczy Polak - Bartosz Zmarzlik.
Po raz pierwszy w historii platformy nc+, transmisję z Canal+ będzie można zobaczyć jednocześnie w płatnym systemie PPV. Jest to jednak opcja dla abonentów nc+ bez dostępu do pakietu Canal+, bo abonenci z wykupionym Canal+ zobaczą transmisję bez dodatkowych opłat. Cena dostępu do transmisji PPV to 14,90 zł. Technicznie wygląda to tak, że abonenci nc+, którzy wykupią dostęp PPV, otrzymają odkodowany dostęp Canal+ na czas trwania transmisji.

Platforma nc+ zapewnia, że PPV nie spowoduje wprowadzenia dodatkowych opłat za dostęp do oferty sportowej dla abonentów Canal+.
Nasi abonenci Premium (Canal+) niezmiennie będą posiadali dostęp bez dodatkowych opłat do wszystkich ekskluzywnych wydarzeń w pełnym wymiarze.
W tym konkretnym przypadku (Grand Prix Australii) dajemy możliwość wykupienia pojedynczej transmisji przez abonentów NonPremium, bez konieczności wykupywania abonamentu Canal+. Poszerzamy dostęp dla naszych abonentów ze względu na ogromne szanse zajęcia miejsca na podium przez polskiego żużlowca Bartosza Zmarzlika
- mówi nam Paulina Smaszcz-Kurzajewska, rzecznik prasowy nc+
Na razie nie wiadomo czy nc+ będzie częściej wykorzystała system PPV dla sportowych transmisji w Canal+. Mimo, że Polacy niechętnie podchodzą do PPV, to jednak trzeba przyznać, że w tym przypadku rozwiązanie jest przyjazne dla widza. Można powiedzieć, że widz ma wybór. Może podpisać abonament na Canal+, co zazwyczaj wiążę się z terminową umową promocyjną, ale ma pewność dostępu do pełnej oferty sportowej bez dodatkowych opłat. Natomiast opcja PPV może okazać się przydatna dla mniej wymagającego widza, który nie chce wiązać się z umową na Canal+, ale chce obejrzeć dane wydarzenie sportowe.

Komentarze (1 - 10 z 13)

Cena chociaż w miarę w porównaniu do Polsatu, gdzie byle jaką galę KKW dają za 40-50 zyla... 14,90 to jeszcze idzie przeżyć.
 21  
Cena chociaż w miarę w porównaniu do Polsatu, gdzie byle jaką galę KKW dają za 40-50 zyla... 14,90 to jeszcze idzie przeżyć.
Od kiedy na Polsacie są gale KKW :D? Cena do przyjęcia ale parę transmisji w miesiącu po takiej cenie i opłacalnie wyjdzie wykupić pakiet C+ niż PPV.
 4  
Właśnie o to chodzi, by dla kilku transmisji opłacało się wykupić Canal+. Opcja PPV ma być bardziej dla tych, co to chcą obejrzeć coś raz na jakiś czas.
 9  
a juz myslalem ze canal+ chce zarobic na abonentach ktorzy maja wykupiony canal+ jedynie w cp takie rzeczy ludzie maja wykupiony polsat sport co nic tam wogole niema a funduja im rozrywke po 40 zl dodatkowo
 9  
a transmisja warta maksymlnie 4.99.
 1  
Hahahah ludzie nie chcą płacić za PPV, a ludzie są głodni.
sznaps1987 (usunięte konto #32615) 18.10.2016 (17:46:50)
 8  
Liga Mistrzów w PPV dla wszystkich zainteresowanych.
 6  
idioci tylko żyrująm na kase lepiej mieć pełny dostep do kanałów canal+.
 0  
Ciekawe czy oddadzą kasę jak odwołają żużel z powodu opadów deszczu...
 6  
Ciekawe czy kiedykolwiek bedzie można se zamówić tylko pakiet canal plus w necie za kase ,bo tylko on by mnie interesował ,pewnie nie szkoda.
 6