Łukasz Szewczyk25.10.2016 (11:24)27

DVB-T: Nowe kanały TV rozpoczynają nadawanie

Do końca 2016 roku widzowie darmowej, naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) zyskają dostęp do nowych kanałów telewizyjnych - Zoom TV, Nowa TV, WP oraz Metro. Pierwszy z nich nadawanie rozpoczyna już dziś. Jak odbierać nowe kanały?

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 27)

No to zacznie sie ''pranie mózgu'' na tych nowych kanałach w DVB-T jak to przez 8 lat było zaj...cie a teraz przez rok jest ch...owo ;-)

Nic wam te kanały nie pomogą choć byście nie wiem jaki zamęt siali na nich
 17  
Zapowiada się super ;)
 7  
KUŹNIAR W tv? To znaczy, że nie warto zmieniać anteny na gówniany program ? Biedrzycka-Osica? Powtórka z lizania doopy peowcom?
 27  
Ale nikt wam nie każe oglądać tych nowych kanałów :)
Nikt nikogo nie bedzie zmuszał ;)
Macie swoje TVpis :D i wartości najlepszejsze :D
 35  
Ty się lepiej martw o swój wyprany mózg ;)
 23  
Mam nadzieję, że dzięki kablówki dostaną po ryju. Po co komu będzie platna TVN-24 skoro te same twarze będą teraz w NOWA TV oraz w WP ... i to za friko w DVB-T.
 14  
Dziś sygnał mux8 pojawił się w Szczecinie
 12  
Niebawem kończy mi się umowa z nc+ i na pewno przechodzę na tv naziemną teraz jest tam ok.24 kanały a za 2-3 m-ce mają być 32 kanały ,w tym 4 HD .Dla takiego przeciętniaka jak ja to wystarczy.
 21  
Lublin/Piaski (zasięg kilkudziesięciu kilometrów) sygnał MUX-8 dziś został włączony ! Mam wszystkie nowe plansze testowe. I dziś o godz. 20.07 rozpocznie prawdziwe nadawanie kanał ZOOM TV.
 8  
typowe kanaly dla biedoty niechce tu nikogo urazic ale na tych kanalach nic niema ja tam wole wydac kasiore i miec content
 16