Łukasz Szewczyk25.10.2016 (11:45)4 komentarze

Radio WAWA nadaje w Trzebnicy

Sieć Radia WAWA powiększa zasięg nadawania - na częstotliwości 89,5 FM wystartowało Radio WAWA Trzebnica. Na program stacji, oprócz muzyki oraz newsów z kraju i ze świata, składa się 12 procent produkcji lokalnych: serwisów informacyjnych, kulturalnych, sportowych, magazynów, patroli i pogody. Trzebnica jest 14 miastem, w którym można słuchać Radia WAWA.
W redakcji Radia WAWA Trzebnica pracują Sylwia Zaręba i Sebastian Stelmach, którzy odpowiadają za przygotowywanie programów lokalnych. Każdego dnia na antenie radia emitowanych będzie 12 lokalnych serwisów informacyjnych, cztery serwisy kulturalno-sportowe "Co, gdzie, kiedy", sześć magazynów, 10 serwisów pogodowych oraz bieżące informacje z dróg. Serwisy lokalne nadawane będą od godz. 7.00 do 9.00 co pół godziny, a następnie do godz. 16.00 - co godzinę.
Radio WAWA to sieć rozgłośni lokalnych prezentujących wyłącznie polskie przeboje z lat 80., 90. oraz współczesne. Nadaje w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Toruniu, Rzeszowie, Krośnie, Opolu, Nowym Sączu, Ostrołęce i Jeleniej Górze. Program stacji adresowany jest do osób w wieku od 25 do 44 lat.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Kiedy Śląsk?
 0  
Startuja o koncesję w Częstochowie.
 2  
W Trzebnicy gra Radio Wawa Non Stop Polo (nie mylić z Radio Wawa Zawsze Polska Muzyka). Playlista to 100% muzyki Disco Polo. Po za tym jingle podobne do głównego Radia Wawa, Detektyw Inwektyw i serwisy lokalne z Milicza.
Proszę o tym pamiętać, jeżeli będziecie robić badanie słuchalności dla Wrocławia i okolic. Proszę dopytujcie się respondentów, czy słuchają Radia Wawa Wrocław na 105,5 (Krawczyk, Rodowicz i Disco Polo), czy Radio Wawa Trzebnica 89,5 (samo Disco Polo)? Obydwie stacje są słyszalne we Wrocławiu.
 0  
Poprawcie częstotliwość w artykule. Właściwa to 89,5 FM. Nadawanie w Trzebnicy na 89,9 FM byłoby samobójstwem :)
 0