Łukasz Szewczyk26.10.2016 (18:03)9

Kanały Eleven wydarzeniem roku według branży kablowej

Grupa Eleven Sports Network otrzymała nagrodę Tytanowe Oko podczas XI Festiwalu Kanałów Tematycznych organizowanego przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej (PIKE). Stacja nadająca kanały Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra zwyciężyła w kategorii "Wydarzenie Roku".

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 9 z 9)

widać wydarzenie może owszem ale dlaczego tak kosztowne dla abonenta . To raczej przesada zamiast tego promowanie powinno odbywać by zachęcić anie odstraszać ceną za kanały .
 1  
15zl to dużo? Wolne żarty.
 1  
Nie drożej niż konkurencja, a zdecydowanie lepiej :P
 5  
widać wydarzenie może owszem ale dlaczego tak kosztowne dla abonenta . To raczej przesada zamiast tego promowanie powinno odbywać by zachęcić anie odstraszać ceną za kanały .
eleven możesz mieć za 11-12 zł. Czy za dostęp do tak wielu praw sportowych to dużo?
 2  
Start kanałów Eleven, to chyba wydarzenie ubiegłego roku, a nie bieżącego. "Branża kablowa" chyba lekko wczorajsza...
 2  
Eleveny jak Eleveny, myślę że obiektywnie to atrakcyjne kanały tak dla klienta kablówek jak i słonecznej platformy a nawet nc-, którzy do czasu pojawienia się kanałów E nie płacili za C+ Sport. Ja, jako długoletni (10 lat) klient paczki C+ (myślę, że podobnie jak @maxs) byłem mocno rozczarowany sposobem w jaki nc- wprowadzało do swojej oferty rzeczone kanały. Czułem, że zostałem wykiwany, treści które do tej pory były nieodłącznym komponentem paczki C+ stały się dla mnie dodatkowo płatne, a ze strony operatora platformy satelitarnej nie było żadnego nawet najmniejszego gestu, który by ten fakt rekompensował, wręcz przeciwnie odnosiło się wrażenie, że cała operacja (utrata praw przez C+/ brak elastyczności przy umowach przedłużeniowych, czy wręcz podniesienie cen latem '15/ włączenie E za dodatkową opłatą) przeprowadzona była z bezczelnym uśmiechem płaciłeś frajerze dużo, to będziesz płacił jeszcze więcej... Dlatego podziękowałem tak za C+ jak i za E i mam święty spokój... ale niesmak pozostał.
 5  
Oglądalność kanałów Eleven jest znikoma. Na WM były kiedyś wyniki i to ogląda max kilka tysięcy ludzi dany program. Jakby nie to, że kanały są płatne to by popłynęli. Zresztą i tak popłyną, bo właściciele E(11) już pokazali na innych rynkach, że chcą na tym zarabiać a w PL póki co mocno dokładają. Zresztą ciekawe czy zwróci im się koszt inwestycji w prawa do transmisji, zanim skończą im się te prawa. Coś czuję, że nie. Mimo ogromnego piania z zachwytu i hejtu na NC+ z powodu utraty praw do transmisji tak naprawdę te zagraniczne ligi nie gromadzą przed telewizorami milionów widzów, a tym bardziej nie zmuszają ich do kupna płatnego kanału. Eleven nie robi własnych produkcji wydarzeń sportowych i pewnie ich robić nie będzie a to tylko dałoby im szansę walki o widza. Polsat Sport pokazał jak się walczy o widza inwestując w dane produkty kasę. Wydarzeniami z poza Polski Eleven sobie oglądalności nie zbuduje i będzie poza netem niszową telewizją. Ich 3 kanał to jakieś jajca. Nic tam nie ma.
 5  
A mnie Eleveny cieszą od kiedy pojawiły się w cp. Może trochę późno tam trafiły, ale nie ma co narzekać. Są i dzięki temu sport w cp jest praktycznie najlepszy wśród wszystkich ofert sportowych tv.
 0  
Eleven kocha znaczki loga informacje na ekranie które przeszkadzają podczas oglądania.tak jak teraz ciągle napis promujące formułę w Meksyku ,po co ten napis? Dlaczego nie zrobią wszystkie zapowiedzi np.celta-vilareal ja też chcę wiedzieć i wiedzieć na ekranie kiedy leci ten mecz jeszcze trochę to nie będzie nic widać.
 0