Łukasz Szewczyk27.10.2016 (19:03)5 komentarzy

Serialowy listopad na antenach AXN

W listopadzie na antenie AXN Black premiera trzeciego sezonu serialu "Od zmierzchu do świtu". Na początek długiego listopadowego weekendu AXN przygotował premierę trzeciego sezonu serialu "Sposób na morderstwo". Miesiąc serialowych nowości zakończy premiera serialu "Pułapki umysł"u w AXN White.
"Od zmierzchu do świtu"
"Od zmierzchu do świtu" to serial dla miłośników wartkiej akcji, czarnego humoru i horrorów, wyprodukowany przez Roberta Rodrigueza (Maczeta, Sin City, Mali agenci, Grindhouse, Desperado). Produkcja oparta na serii komiksów, jest częścią filmowej sagi z końca lat 90-tych o tym samym tytule. Serial opowiada o dalszych losach braci Gecko, Setha (w tej roli D.J. Cotrona) i Richiego (Zane Holtz), których pierwowzory w 1996 roku wcielili się George Clooney i Quentin Tarantino. Dwóch niebezpiecznych przestępców, pozostawiających za sobą stosy trupów, zmierza z łupem do Meksyku. Tam po opłaceniu odpowiedniej działki tajemniczemu Carlosowi (Wilmer Valderrama), mają mieć zapewnione dostatnie i spokojne życie. Na swojej drodze spotykają pogrążoną w żałobie rodzinę: Kate Fuller (Madison Davenport) i jej ojca Jacoba (Robert Patrick). Intrygę, odwieczną wojnę i dwie rodzinne traumy przerywa tajemnicza przepowiednia z wampirzym motywem w tle. W trzecim sezonie serialu bracia Gecko zostaną wciągnięci do walki z siłami piekieł i będą musieli stworzyć własną armię do walki z wrogiem.
Premiera dwóch pierwszych odcinków 3. sezonu serialu "Od zmierzchu do świtu" w czwartek 3 listopada o godz. 22:00, kolejne odcinki w każdy czwartek o 22:00 w AXN Black.

Z kolei "Sposób na morderstwo" to amerykański serial, którego bohaterami są studenci prawa oraz ich genialna profesor od postępowania karnego, Annalise Keating (w tej roli Viola Davis, zdobywczyni nagrody SAG 2016 w kategorii "Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym"). Uczniowie w ramach zajęć dostają od wykładowczyni do rozwiązania najtrudniejsze sprawy kryminalne jej firmy. Najlepsi z nich mogą co roku odbyć staż w kancelarii. W trzecim sezonie serialu Annalise Keating powoła do życia na uniwersytecie Akademię Prawa, w której każdy student będzie miał możliwość poprowadzenia prawdziwej sprawy sądowej, przydzielonej z urzędu. Każda z nich będzie przypadkiem beznadziejnym, a młodzi adepci prawa będą musieli nauczyć się przegrywać nawet w sytuacji opracowania najlepszej strategii obrony. Jednak nowa formuła zajęć ze studentami nie oznacza dla bohaterów nowego startu - demony przeszłości, skrywane tajemnice i zbrodnie na długo nie dadzą o sobie zapomnieć.
Premiera 3. sezonu serialu "Sposób na morderstwo" w piątek 11 listopada o godz. 22:50 w AXN.

Głównym bohaterem "Pułapek umysłu" jest dr Daniel Pierce (znany z sitkomu Will i Grace, Eric McCormack), ekscentryczny i genialny neurobiolog, który cierpi na schizofrenię. Jak nikt inny potrafi odczytywać ludzkie emocje i zachowania. Choroba wywołuje u niego halucynacje i omamy, które pozwalają mu spojrzeć na umysł przestępców w wyjątkowy sposób. Jego umiejętności potrafi doskonale wykorzystać była studentka profesora, agentka FBI, Kate Moretti (Rachael Leigh Cook). Potrzebuje ona pomocy w rozwiązywaniu trudnych spraw kryminalnych.
Premiera trzech pierwszych odcinków serialu "Pułapki umysłu" w poniedziałek 21 listopada o godz. 21:05, kolejne odcinki w poniedziałki o 21:05 w AXN White.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Swoją drogą to ktoś ogląda te AXNy bo ja nie znam nikogo.
 2  
Większość ludzi ogląda może wy jesteście wyjątkami nie pomyślałeś o tym ?
 0  
Brakuje jeszcze Czarnej Listy 4 sezonu a ma się pojawić w listopadzie .Ale jakos na AXN brakuje nowy seriali a Pułapki umysłu to już chyba szło na TVN7 nie długo AXN zacznie puszczać seriale rózny stacji i mówiąc że to premiery .Ale i tak mam na AXN swoje pozycje .Ale świeżutki serial za oceanu by się s przydał .
 3  
Pułapki umysłu na AXNWhite. Jeszcze Flash III no chyba ze Puls będzie szybszy ale Puls na razie musi dać drugi ale to chyba nie problem w grudniu mógłby dać o 18 drugi od stycznia trzeci
 1  
Ja oglądam.
Ty zapewne oglądasz babskie seriale typu M jak milość?
 0