Łukasz Szewczyk28.10.2016 (17:04)3 komentarze

Listopadowe Logo z Piotrem Stramowskim na okładce

Sposoby na zostanie rycerzem w XXI wieku, przewodnik po komunikacji międzypłciowej, wybór niedrogich roboodkurzaczy, poradnik, jak stanąć na nogi po utracie pracy oraz specjalny dodatek dla narciarzy - to propozycje listopadowego wydania miesięcznika Logo.
Logo - nr 11/2016
Logo - nr 11/2016
W sesji okładkowej wystąpił Piotr Stramowski, który kolejny raz wcielił się w postać policjanta "Majamiego" w najnowszym filmie Patryka Vegi "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Z wywiadu, jakiego udzielił aktor, czytelnicy dowiedzą się, czy film był dla niego przełomowy, dlaczego wciąż nosi brodę, czy podobało mu się bycie policjantem oraz do jakich wyrzeczeń był zdolny dla roli w "Pitbullu".
W wydaniu znalazła się również rozmowa psychoterapeuty Jacka Masłowskiego i dziennikarza Tomasza Kwaśniewskiego o męskości, przewodnik po najpopularniejszych zamkach-hotelach w Polsce, przewodnik po turniejach rycerskich, wybór najlepszych słuchawek do iPhone'a 7, a także propozycje mody jesiennej: ramonesek, trzewików i swetrów. W sesji zdjęciowej poświęconej dodatkom w męskiej garderobie wystąpił Robert Kapica, zwycięzca tegorocznej edycji konkursu dla modeli "The Look of the Year", nad którym patronat medialny objęło Logo"

Listopadowe wydanie Logo pojawiło się na rynku w piątek, 28 października 2016 roku. W numerze znalazło się ponad 270 kuponów uprawniających do zniżek w sklepach stacjonarnych i internetowych w całej Polsce podczas wielkiego "Weekendu Zniżek" w dniach 18-20 listopada 2016 roku.

Najnowszy numer "Logo" jest promowany w prasie ("Gazeta Wyborcza" i jej dodatki, czasopisma Agory), w internecie (serwisy Gazeta.pl) oraz w radiu (Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, Radio TOK FM), w kinach sieci Helios oraz na plakatach reklamujących "Weekend Zniżek" w galeriach handlowych. Działania reklamowe przygotował dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Komentarze (1 - 3 z 3)

straszna ta okładka...
biedne pieski :P
 1  
Jak widzę tego gościa z brodą to mi sie niedobrze robi
 3  
Zgólcie mu tę brodę, to będzie wyglądał jak dziecko. Poza tym sporo photoshopa poszło na te okładkę.
 1