Łukasz Szewczyk04.11.2016 (22:05)7 komentarzy

Robert Wabich wygrał VI edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"

W piątek (4 listopada 2016 roku) zakończyła się szósta edycja tanecznego show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" na antenie telewizji Polsat. Głosami widzów kryształową kulę zdobyła para Robert Wabich i Hanna Żudziewicz.
Do finału szóstej edycji dotarły dwie pary Robert Wabich i Hanna Żudziewicz oraz Olga Kalicka i Rafał Maserak. W finałowym odcinku decyzja o tym kto wygra program była w rękach widzów, tym razem głosy jurorów nie miały żadnego znaczenia. Ostatecznie widzowie w telefonicznym głosowaniu zdecydowali, że program wygrał Robert Wabich (w parze z Hanną Żudziewicz).
Robert Wabich i Hanna Żudziewicz / Fot. Polsat
Robert Wabich i Hanna Żudziewicz / Fot. Polsat
Robert Wabich to aktor filmowy i teatralny. Zagrał w wielu głośnych filmach Wojciecha Smarzowskiego takich jak "Wesele", "Drogówka", "Dom zły", "Pod mocnym aniołem". Telewidzom znany jest także seriali, takich jak m.in.: "Powiedz TAK!", "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Daleko od noszy", "Brzydula", "Pensjonat pod Różą", "Fala zbrodni", "Samo życie", "13 posterunek" czy "Klan". Poza aktorstwem, Robert Wabich pasjonuje się wędkarstwem. W 2008 roku został nawet zwycięzcą Zawodów Aktorów Wędkarzy im. Jaremy Stępowskiego.

Pierwszą edycję "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wygrała para Aneta Zając i Stefano Terrazzino, drugą edycję para Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino, trzecią Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska, czwartą edycję Ewelina Lisowska i Tomasz Barański, natomiast piątą edycję Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke.

Przypomnijmy, że do jesieni 2011 roku polska edycja programu "Taniec z gwiazdami" gościła na antenie telewizji TVN. Wówczas program wygrały pary: Kacper Kuszewski i Anna Głogowska (XIII edycja), Monika Pyrek i Robert Rowiński (XII edycja), Julia Kamińska i Rafał Maserak (XI edycja), Anna Mucha i Rafał Maserak (X edycja) Dorota Gardias-Skóra i Andrej Mosejcuk (IX edycja), Agata Kulesza i Stefano Terrazzino (VIII edycja), Magdalena Walach i Cezary Olszewski (VII edycja), Anna Guzik i Łukasz Czarnecki (VI edycja), Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak (V edycja), Kinga Rusin i Stefano Terrazzino (IV edycja), Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska (III edycja), Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (II edycja), Olivier Janiak i Kamila Kajak (I edycja).

Komentarze (1 - 7 z 7)

Masakra. Tzn. super, że wygrał, ale jaka on gwiazda? Cała ta edycja to jajca. Jako gwiazdy wystąpili 3-planowi aktorzy. Chyba się gwiazdy skończyły bo już biorą mało znanych.
 3  
widać że ci znani nie mają ochoty robić z siebie pośmiewisko na oczach widza . wystarczy im to co mają .
 1  
fakt jest taki że jak to leciało na TVN to była niezła ogladalność ,a teraz jaki program takie gwiazdeczki,ale polsat kupił prawa na kilka lat no i niestety trzeba się z tym męczyć....
 2  
Polsat pomimo już wielu edycji Tańca ma nadal świetną oglądalność. Wygrał Wabich co jest dużą niespodzianką i szczerze mu gratuluję. Co do nowych gwiazd na kolejne edycje - z pewnością ich nie zabraknie, tym bardziej, że mają za to płacone i nauczą się dobrze tańczyć.
 2  
Trzecio planowy aktor wygrał TzG. Dla niego gratulację, ale to jeszcze oglada?
 0  
Analizując oglądalność TzG nie widziałem, żeby była aż taka zła. Wiadomo, że nie jest to to samo co na początku w TVN, ale wydaje mi się, że Polsat dobrze zrobi, że wykupił licencję na kilka lat. Rośnie nowe grono widzów, a taniec zawsze będzie popularny więc myślę, że i widzów nie braknie.
 2  
Skoro ponad 3 miliony ludzi to oglądało, to widać, że zapotrzebowanie jest. To przecież jakoś niecałe 10% Polaków, więc wynik jest niezły. Poza tym - gwiazdy nie gwiazdy, najważniejsze, że był niezły taniec i świetna zabawa. Polsat głównie na to postawił i się kolejny raz nie przejechał.
 3