Łukasz Szewczyk05.11.2016 (20:56)39

Canal+ bez dostępu do wybranych meczów ligi angielskiej. Powód: Piractwo

Liga angielska to jeden z ważniejszych elementów sportowej oferty Canal+. Niestety od pewnego czasu widzowie w Polsce pozbawieni są dostępu do wybranych meczów. Powód to telewizyjne piractwo.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 39)

No i proszę przez złodziei cierpimy my uczciwie płacący abonament. A przecież wystarczy przez chwilę wygenerować kod (tak jak było kiedyś i mamy ptaszka) kara 10tys zł i po kłopocie.
 12  
Przepraszam jakich zlodzieji? Mieszkam w Anglii mam dekoder NC+ i płace najwyższy abonament zeby mieć dostęp do całej oferty.
A wykorzystywanie dekoderów platform zagranicznych jest zgodne z prawem.
 29  
To przeczytaj sobie regulamin świadczenia usług nc+ że dotyczy tylko terytorium RP.
 29  
To chyba umowy i regulaminu nie czytałeś.

Do korzystania na terenie Polskie. Zakaz ogladania zagranicami kraju.
 0  
To są jakieś jaja !!! Jak to w ogóle możliwe? Mam umowę,płacę i odpowiadam niejako karnie za jakichś złodziei? nc+ podpisuje takie umowy i ma w [email protected] swoich abonentów!!
 16  
@Malutka i śmieszna - oglądaj sobie, ale tutaj chodzi o "transmitowanie meczów ligi angielskiej w pubach i innych miejscach publicznych" - czego nie rozumiesz?
 7  
Anglicy przesadzają!!! Dlaczego tylko polaków się czepiają!!!
Ja mam cierpieć za fanaberie ANGOLI którzy chore mniemanie mają o sobie!!!
Za niedługo będzie tak że za pierdnięcie będziemy płacili Anglikom bo ubzdurali sobie że im śmierdzi bo polacy to brudasy!!!
Żądam by Canal+ Polska ukrucił taką DYSKRYMINACJĘ etniczną!!!
 13  
A nie możecie olać tej ich żałosnej ligi? Ta liga powoli idzie na dno, to już nie to samo co dawniej.
 14  
Czy Anglicy przesadzają nie mnie oceniać - takie mają dziwne prawo, że w sobotnie popołudnia (bodaj godziny 16-18) żadna telewizja nie może transmitować spotkań piłkarskich, co w teorii ma się przełożyć na to, aby ludzie chodzili na stadiony. Ich kraj, ich zasady i wszyscy powinni się do nich dostosować. Szkoda, że przez grupę ludzi, którzy mają problem ze zrozumieniem pewnych rzeczy cierpimy wszyscy... Ale w Polsce chyba nikogo nie powinno to dziwić, bo podobna grupa ludzi sprawiła, że Legia raz po raz w Europie ma zamykany stadion..
 11  
Ja rowniez mam dekoder w Anglii. Satelity CP czy nc+ widać co trzy domy! Zreszta ostatnio nc+ przyslalo mi nawet pilot do UK. Rozxhodzi się o puby! Tam sa nielegalne transmisje meczow o 16 i w tym problem...
 13