Łukasz Szewczyk05.11.2016 (20:56)39

Canal+ bez dostępu do wybranych meczów ligi angielskiej. Powód: Piractwo

Liga angielska to jeden z ważniejszych elementów sportowej oferty Canal+. Niestety od pewnego czasu widzowie w Polsce pozbawieni są dostępu do wybranych meczów. Powód to telewizyjne piractwo.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 39)

Nie zdziwię się jak transmisje z pubów lecą z dekoderów multiroomowskich :) Jak kombinować to na maxa!
 6  
Wolny kraj. Ktoś kto mieszka w Anglii ma prawo kupić nc+ i oglądać gdzie chce. Ja mam w Polsce SKY sąsiadów zza Odry opłacam i oglądam i nikt się mnie nie pytał przy zakupie gdzie będzie dokonana instalacja.
 2  
a kto w pubach bedzie pokazywal mecze z polskim komentarzem ale szkoda ja specjalnie przedluzylem umowe z nc+ zeby o 15 mecze ogladac chyba musze sobie jakis streeming zalatwic bo pelno tego na rynku ale mam nadzieje ze wroca mecze o 3 do canal+ czyli o 4 polskiego czasu a to ze w domowym zaciszu ogladam mecz nikt nie musi z angolii wiedziec
 6  
Ciekawe czy jest to zgodne z umową między Premiership a nc+? I ciekawe czy taki numer odwaliliby większym graczom, np. Sky Italia czy Sky DE?
 6  
Regulaminy usług nie mogą być niezgodny z przepisami nadrzędnymi, a zapis ograniczający korzystanie tylko do terytorium Polski jest niezgodny z unijnymi regulacjami dotyczącymi swobody przepływu towarów i usług. Zresztą w tym wypadku nie o to chodzi-przeczytajcie jeszcze raz, problemem jest korzystanie z dekodera nc+ w PUBACH I INNYCH MIEJSCACH PUBLICZNYCH!
 4  
Dokładnie ! Mi nawet jak przedłużałem umowę i nie chciałem podać brytyjskiego numeru telefonu to konsultant powiedział że to gdzie jestem go nie interesuje, jak długo płacę.

Nie bawmy się więc w podwójne standardy.
Polskie anteny wiszą na co 3-cim domu w UK, do tego legalnie w prasie i w broszurkach reklamują się firmy "załatawiające" umowy i formalności z NC+/CP.
 2  
@Malutka i śmieszna - to śmieszne, że płacąc taki abonament, nie masz pojęcia o zapisach w umowie i regulaminie... Przez takich jak Ty abonenci teraz cierpią.
 2  
 VAV

Przez takich jak Ty abonenci teraz cierpią.
Jak sie wiążesz z kiepską platformą to nie pozostaje nic innego tylko- cierpieć,cierpieć.... ;)
 2  
konsultant NC mi tłumaczył że moge kożystać z dekodera w całej europie, bo powiedziałem że będę się przeprowadzał zagranice , ba mam to nagrane :)
 1  
*korzystać
 2