Łukasz Szewczyk09.11.2016 (10:43)2 komentarze

Nowa TV, TVN24 BiS HD i TTV HD w nc+

Satelitarna platforma nc+ powiększa swoją ofertę programową o kanał Nowa TV. W ostatnich dniach abonenci platformy zyskali także dostęp do nowych kanałów HD - TVN24 BiS oraz TTV.
Od środy (9 listopada 2016 roku) abonenci satelitarnej platformy nc+ mogą oglądać Nowa TV . Kanał dostępny jest w dekoderach operatora na pozycji numer 146.
Nowa TV jest telewizją skierowaną do całej rodziny. W swoim portfolio ma programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również propozycje dla dzieci. Nowa TV jest stacją blisko widza, a tematy podejmowane w programach publicystycznych oraz informacyjnych dotyczą najważniejszych kwestii, interesujących widzów z każdego zakątka Polski.

Dodatkowo wczoraj abonenci nc+ zyskali dostęp do informacyjnego kanału TVN24 BiS HD, który dostępny jest w dekoderach na pozycji numer 22.

TVN24 BiS to kanał informacyjny zajmujący się tematyką rynkową i międzynarodową dla osób zainteresowanych wiadomościami gospodarczymi i zagranicznymi, wzbogacony o analizy, podsumowania i komentarze ekspertów. Obok gamy informacji o profilu finansowo-biznesowym, oferta programowa kanału wzbogacona została o spektrum informacji z zagranicy oraz reportaże, magazyny i filmy dokumentalne. Oprócz dziennikarzy biznesowych, na antenie występują znani komentatorzy i publicyści zajmujący się tematyką międzynarodową

Z kolei od listopada oferta nc+ rozszerzona została o kanał TTV HD, który w dekoderach operatora dostępny jest na pozycji numer

Kanał TTV od samego początku nadawania stawia na pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Wyróżnikiem kanału jest interaktywność z widzami. Atutem stacji jest ramówka oparta na własnych, autorskich programach oraz charyzmatyczne osobowości - prowadzący, którzy mają odwagę realizować swoje pasje na antenie TTV.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Dlaczego nc+ daje kanał SD, kiedy dostępny jest HD?!
 1  
żeby jeszcze działał jak należy, a tu kolejny kanał z 'rozsypującymi się literkami'
 1