Łukasz Szewczyk16.11.2016 (18:29)1 komentarz

Kulesza, Nosowska, Muniek i kulinarna książka Mrozowskiej w świątecznym Zwierciadle

W czwartek, (17 listopada 2016 roku) w sprzedaży pojawi się grudniowe wydanie miesięcznika Zwierciadło z wyjątkowym duetem: Agatą Kuleszą i Katarzyną Nosowską na okładce oraz książką "Słodko, zdrowo, świątecznie" Moniki Mrozowskiej.
Zwierciadło - nr 12/2016
Zwierciadło - nr 12/2016
Bohaterkami grudniowej okładki są wybitne polskie artystki i wieloletnie przyjaciółki - aktorka Agata Kulesza i wokalistka, autorka tekstów Katarzyna Nosowska. - Myślę, że wykraczamy poza rachunek prawdopodobieństwa. Bo jakie są szanse, że w jednej klasie C ze Szczecina spotkają się dwie przyszłe tytularne ambasadorki tego miasta? To aż głupie - mówi Nosowska. O tym, która z nich błyskawicznie przechodzi od bólu głowy do organizowania sobie pogrzebu, w której kochali się wszyscy chłopcy w podstawówce oraz o innych nieznanych historiach przyjaciółek z dzieciństwa - opowiadają we wspólnej rozmowie dla Zwierciadła

"Po co nam samotność" to temat miesiąca. Bycie razem nie tylko od święta wychodzi nam coraz gorzej, natomiast bycie solo - coraz lepiej. Mimo, iż próbujemy budować związki, wielu z nas ostatecznie wybiera niezależność, wolność, możliwość samorealizacji. Dlaczego wielu młodych ludzi żyje w pojedynkę i nad rodzinę przedkłada ambicje zawodowe? Czy samotność się opłaca oraz jak odróżnić chwilowe osamotnienie od niszczącej samotności?

Nowy numer to także Spadochroniarski team No Mercy. Ścigają się z grawitacją i z czasem - spadają z prędkością ok. 200 km/h. Team No Mercy to pierwszy kobiecy zespół w historii, który reprezentuje Polskę w zespołowej akrobacji spadochronowej. Już po dwóch latach trafiły do pierwszej dziesiątki najlepszych na świecie, niedawno zdobyły złoto na mistrzostwach Polski. Choć każda z dziewczyn jest inna, łączy je niezwykła pasja do skakania.
Jak wychowuje Muniek? - Wiadomo, że jak człowiek dojrzewa, to ma ze starymi konflikty, ale potem się do nich wraca. Nie ma rodzin perfekcyjnych, w każdej są jakieś rany - mówi Muniek Staszczyk - lider zespołu T.Love- ojciec Janka i Marysi. Na nowej płycie w piosence "Moi rodzice" śpiewa: "Nie wstydzę się powiedzieć: kocham Was".

Świąteczny numer to także kolejna odsłona akcji charytatywnej "Biblioteka Dobrych Myśli Zwierciadła": znane osoby przekazują na aukcję książki, które pomogły im poradzić sobie z trudną sytuacją, zainspirowały do działania, a nawet odmieniły ich losy. Każda z podarowanych książek, opatrzona dedykacją lub osobistymi notatkami, zostanie zlicytowana na portalu partnera akcji - Charytatywni.allegro.pl, a zebrane pieniądze - przekazane Fundacji "Serdecznik". W numerze grudniowym wokalistka jazzowa Monika Borzym opowiada o książce "Idiota" Fiodora Dostojewskiego. Na aukcji będzie można licytować również książki przekazane przez Edytę Jungowską i Katarzynę Błażejewską-Stuhr.

Grudniowe wydanie miesięcznika Zwierciadło ukaże się w objętości 248 stron i w cenie 9,99 zł. (mutacja bez książki) oraz 13,99 zł (mutacja z książką).

Sprzedaż wydania jest wsparta ogólnopolską kampanią w radio (Radio KOLOR, Radio Dla Ciebie), w internecie (FilmWeb.pl, dziennik.pl, Zwierciadlo.pl, Wp.pl, Onet.pl, poradnikzdrowie.pl, wformie24.pl, mowimyjak.pl, glamki.pl, przykawie.pl, sukcesnaszpilkach.pl, Facebook.pl charytatywni.allegro.pl oraz Zwierciadlo.pl), w prasie (miesięcznik "Sens", "Forbes" "Gazeta Prawna - Dodatek Kultura", "Moje Mieszkanie", "Dobre Wnętrze" "Co jest grane", "M jak Mama" "SENS", Wydanie Specjalne "Sens Stres") oraz punktach sprzedaży HDS.

Komentarze (1 - 1 z 1)

dziewczyny jak nowe ;)
 0