Łukasz Szewczyk19.11.2016 (15:04)6

Cielecka i Małaszyński w kostiumowym serialu kryminalnym TVN "Belle Epoque". Premiera wiosną

Realizowany z rozmachem i inspirowany prawdziwymi historiami serial kostiumowo - kryminalny Belle Epoque zadebiutuje wiosną 2017 roku na antenie TVN. Miłość, piękno i namiętność przeplatają się w nim z intrygami oraz tajemniczymi zbrodniami. Nowy serial to jedna z najatrakcyjniejszych pozycji nadchodzącej ramówki. Na ekranie m.in. Magdalena Cielecka, Paweł Małaszyński, Olaf Lubaszenko i Weronika Rosati.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 6 z 6)

No serial zapowiada sie ciekawie I moze byc hitem przyszlorocznej wiosny A Polsat jak na razie ten nowy serial o tej niani moze byc tez udany serial ale zapowiada o wiele ciekawiej
 3  
Pomysł ciekawy. Zobaczymy jak sobie poradzi w ramówce :]
 2  
100 % seriali z TVN-u to żenada urągająca inteligencji. I tym razem pewnie będzie podobnie. Akcja umieszczona ponad 100 lat wstecz niczego nie zmieni.
 3  
Ja z miłą chęcią lukne sobie :) zawcze coś innego :)
 1  
Wszystkie seriale w tym roku, to najbardziej najgorsze na świecie. Od 2001 do 2010 roku, to był najlepszy serial (Zagubieni, Fala Zbrodni, Glina, Klan, Na wspólnej, Samo życie, M Jak Miłość, Barwy szczęścia, Oficer, Oficerowie, Trzecioficerowie, Herosi, Tajemnice Smallville, Czy boisz się ciemności, Kobra oddział specjalny, Medicopter 117, Drogówka) itd. Pozdrawiam.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 19 listopada 2016 o 22:18:27 przez -).
sznaps1987 (usunięte konto #32615) 19.11.2016 (22:16:49)
 3  
Nic z tego. Odstręcza mnie zarówno obsada, jak i osoba producenta. Nie ma co się oszukiwać, aktorzy którzy umieli grać w kostiumie, odpowiednio podawać tekst, jak i reżyserzy, którzy "czuli" film historyczny/kostiumowy (jak zwał, tak zwał) - oni wszyscy już wymarli. Zresztą i widza, takiego, którzy widzi, jak męczy się taki współczesny serialowy aktorzyna, kiedy go rzucić na duży plan i kazać grać nie-współczesność - i takiego widza też coraz mniej, nie ma dla kogo się starać, nawet jakby kto umiał. PS: chociaż Fronczewskiego by wzięli - byłoby z kim porównywać aktorskie młode drewna:-)
 2