Łukasz Szewczyk21.11.2016 (16:02)8 komentarzy

Droższy pakiet Eleven w UPC Polska

UPC Polska, po uzupełnieniu oferty o trzeci kanał Eleven Extra, podnosi promocyjne ceny za dostęp do pakietu Maga Sport.
Droższy pakiet Eleven w UPC Polska
Jak już informowaliśmy, w piątek (18 listopada 2016 roku) sieć UPC Polska poszerzyła ofertę o kanał Eleven Extra. Stacja wchodzi w skład dodatkowo płatnego pakietu Mega Sport, gdzie znaleźć można już kanały Eleven i Eleven Sports.
Jednocześnie operator wprowadził nową promocję na pakiet Mega Sport z trzema kanałami Eleven Extra. W ramach nowej oferty promocyjna cena wzrasta z 14 zł do 16 zł miesięcznie przy rocznym zobowiązaniu. Do ceny należy doliczyć 9,90 zł opłaty aktywacyjnej.

Podkreślmy jednak, że jest to oficjalna oferta promocyjna dla nowych użytkowników pakietu Mega Sport w UPC Polska. Abonenci posiadający już wykupiony Mega Sport z oferty korzystają zgodnie z dotychczasowymi regulaminami swoich promocji.

Standardowa cena pakietu Mega Sport to 25 zł.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Ufff. Na szczęście ja załapałem się na 14 zł i taka cena ma pozostać po zakończeni zobowiązania. Pewnie Eleven za 14 zł w UPC i tak pozostanie, ale będzie dostępnie telefoniczne u konsultantów.

Na stronie Eleven za 16 zł miesięcznie jest bez zobowiązania, a po 13,90 zł przy umowie rocznej.
 2  
a mi się marzy oferta bez sportu, bo wydaje mi się ze kosztowo te przebijają nawet licencje filmowe, osobiscie byłbym wielkim fanem oferty operatorów kablowych bez jakiegokolwiek sportu!!
 1  
A niektórzy mają za 11 :)
 5  
Bo mają Canal+ i skorzystali z promocji jeszcze w marcu 2015 roku. Od tego czasu już nie ma za 11 w UPC
 1  
Dopóki cena jest w okolicach paczki papierosów czy 4-paku piwa to jest ok. Dla fana kopanej, F1 czy innych sportów pokazywanych w Eleven to nie jest tak dużo, aczkolwiek szkoda że cena dryfuję w górę bo to zaczyna się robić nieciekawie. 16 zł to już taka górna granica jak na polskie realia. Zwłaszcza że wielu z tych co chce mieć eleven, chce też mieć Canal+ i za jedno i drugie to już wychodzą spore pieniążki. Swoją drogą to Canal+ też powinien iść po rozum do głowy i pełny pakiet oferować za maksymalnie 30 zł w kablówkach. Bo nie jest wart ani grosza więcej!
 6  
A niektórzy mają za 11 :)
Niektórzy mają za 10.99 (select) i to bez C+ i HBO i czegoś tam jeszcze :) ........... ale za samo przedłużenie umowy.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 21 listopada 2016 o 21:26:01 przez CeZaR).
 4  
a mnie wyliczyli 10,90 miesięcznie. Super.
 1  
Ja płacę 6,90 zł w Vectrze.
 1