Łukasz Szewczyk22.11.2016 (16:43)6

Programy telewizji ARTE po polsku

Francusko-niemiecki kanał kulturalny ARTE, postawił sobie za cel dotarcie do nowej publiczności spoza Francji i Niemiec. Od teraz nadawca udostępnia w Internecie bezpłatną ofertę "ARTE po polsku".

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 6 z 6)

Arte ma fajne programy. Ja oglądałem do tej pory po niemiecku. A tu taka niespodzianka :)
 9  
lepiej dodali by polską fonię do programu z satelity i gitara a tak to kicha
 7  
Oferta na razie dość skromna, ale w dniach całkowitego upadku polskiej tv publicznej dobre i to. Kiedyś były polskie napisy we francuskiej TV5 Europe - niestety, wszystko co dobre się kończy. Gdyby tak można było oglądać TV5 i Arte z polskimi napisami! Tylko marzenia nam pozostają.
 4  
Własnie obejrzałem tam film z napisami "Jeszcze Polska nie zginęła" i moge stwierdzić że wiekszej propagandy i zakłamania to nie widziałem. I to ma być obiektywne dziennikarstwo.
 8  
No to chyba powiem pa pa Vectrze :)))
 2  
Ja już zrezygnowałem z nc+. Naziemnej też nie mam. Jak coś chcę sobie obejrzeć to ogladam na SMART TV, aplikacje player, ipla, teraz jeszcze arte. Mam już 3 miesiąc za darmo Netflixa, dzięki 2 kartom kredytowym i karcie debetowej do konta :P Mi tam wystarczy. I nie potrzebuje płacić po kilkadziesiąt zł miesięcznie za jakąś platformę z tymi wszystkimi kanałami, których i tak nie miałem czasu oglądać :)

Teraz czuje się jakiś taki bardziej wolny. :)
już były abonent nc+ 23.11.2016 (19:07:28)
 1