actionman30.10.2006 (6:32)20

Cyfra+ chce dogonić ITI

Trzy kanały nadawane w wysokiej rozdzielczości oraz nowe dekodery. Zdaniem serwisu SDTV, tak właśnie zapowiada się najbliższy okres w Cyfrze+.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 20)

Zaczeła się więc walka o widza. Ciekawe jak na to zareaguje Cyfrowy Polsat?
 0  
Cyfra na pewno dogoni ITI :) A dla ludzi zainteresowanych kanałem filmowym premium niestety w Polsce nie ma oferty bardziej konkurencyjnej niż C+ :)
 0  
polsat sport bedzie w HD.
 0  
Ja sie raczej zastanawiam jak na to zareaguja kablowki.
Ich oferta jest droga i malo atrakcyjna. Tylko z kad net wziasc ?
 0  
teraz to N nie ma zadnych szans . według mnie to za kilka miesiecy zostana bankrutami . ha ha
 0  
teraz to N nie ma zadnych szans . według mnie to za kilka miesiecy zostana bankrutami . ha ha
 0  
kablowki maja to czego nie maja platformy. w jednej ofercie polsat sport, canal+, HBO, polsat itd. Co jest na jednej platformie w drugiej nie ma, a w kablowkach jest. I tak uwazam ze kablowki sa lepsze :)
 0  
pyton - N ma szanse i to duże dlatego, że ma abonament dla ludzi, bo w N gdy chcesz wykupić wszystkie pakiety to płacisz jakieś 70 - 80 zł, a w cyfrze najniższy abonament to 60 zł, więc ludzie zwracają też na to uwagę i chociarzby z uwagi na niski abonament N będzie miało wielu zwolenników wśród normalnych ludzi, którzy nie chcą wydawać za dużo kasy na cyfre.
 0  
N jak NIE dla platformy n!!! W platformie TELEWIZYJNEJ ważne są dostępne w niej KANAŁY. I tak n - to 50 knałów w tym 3 wirtualne(+ 200 z satelitarenej wsi) 68zł za m-ce, polsat cyfrowy 60 kanłow 49,99 zł za m-ce, Cyfra+ wszytko co naj lepsze,najwięcej kanłów i cena też...
 0  
Chyba nie wazna jest ilosc, ale jakosc. A narazie N wyznacza standardy. Maja mpeg4 sdtv itp. A kablu placisz za marne 60 kanalow ( z czego polowa do d ) jakies 55 zeta. A w n czy innych sa kanaly z odpowiedna trescia a nie jakies polonie1 czy trwam.
 0