Łukasz Szewczyk30.11.2016 (20:03)11 komentarzy

Sylwester Hello 2017 w TVN. Na scenie polskie gwiazdy. Prowadzą Mołek, Prokop, Chajzer, Jankes

Telewizja TVN pożegna stary rok i przywita nowy wraz z polskimi gwiazdami. W Sylwestra stacja będzie transmitowała "największą otwartą imprezę roku", czyli koncert odbywający się na placu Defilad w Warszawie. Kto na scenie?
Hello 2017
Zabawa organizowana przez Stołeczną Estradę odbędzie się pod hasłem "Hello 2017!". W sylwestrową noc na placu Defilad warszawiacy będą się bawić w rytmie największych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej i przywitają Nowy Rok wraz ze swoimi ulubionymi artystami.
Dla warszawskiej publiczności zaśpiewają: Agnieszka Chylińska, LemON, Anna Wyszkoni, Lady Pank, Sound'N'Grace, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Kombi, Natalia Nykiel, Cleo, Jula, Andrzej Piaseczny, Rafał Brzozowski, Daria Zawiałow.

Gospodarzami imprezy będą znani ze stacji TVN: Magda Mołek, Patrycja Kazadi, Gabi Drzewiecka oraz Marcin Prokop, Olivier Janiak, Filip Chajzer oraz dziennikarz radia Eska - Jankes. O choreografię widowiska zatroszczy się Agustin Egurrola i tancerze z grupy VOLT.

Sylwestrowa zabawa w Warszawie rozpocznie się o godzinie 19.00, a transmisja na antenie TVN rozpocznie się o godz. 19.45. O północy niebo nad Pałacem Kultury i Nauki rozświetli feeria barw największego w Polsce pokazu świetlno-pirotechnicznego, a zebrana publiczność hucznie powita 2017 rok.

Komentarze (1 - 10 z 11)

czyli stypa... znowu najgorsza oglądalność dla TVNu :)
 9  
Słabo... jedynie Chylińska i trochę Lemon i Lady Pank, reszta śpiewające smęty.
 3  
Najgorszy sylwester to sylwester TVN
 4  
Już więcej prowadzących się nie dało?
 6  
jeszcze do Sylwestra daleko a ty już wiesz że będzie najgorszy , idź do Kurskiego to pobawisz się z ojcem Tadeuszem i jego świtą zapowiada się wyborowo !
 3  
"Gospodarzami imprezy będą znani ze stacji TVN : Magda Mołek, Patrycja Kazadi, Gabi Drzewiecka oraz Marcin Prokop, Olivier Janiak, Filip Chajzer oraz dziennikarz radia Eska - Jankes." ... siedmiu prowadzących. Niech stworzą jakiś chórek. Albo balet.
 4  
No Tvn sie postarał beda mieli dobra ogladalnośc trzeba bedzie sie zastanowić pomiedzy Polsatem a Tvn-enem
 3  
Co za gwiazdy szok normalnie smuty a prowadzący trzeba było jeszcze czterech dokoptować i była by druzyna piłkarska mało im kasy jeszcze.
 3  
Halo !!!, już po reklamach,
 2  
same odpadki
 3