Łukasz Szewczyk01.12.2016 (15:14)2 komentarze

TVR zmienia właściciela. Od połowy grudnia nowa ramówka: filmy, seriale, bajki

30 listopada 2016 roku podpisana została umowa przejęcia większościowego pakietu udziałów w spółce Nova Media, nadawcy kanału TVR, przez Michała Winnickiego - właściciela firmy Michał Winnicki Entertainment, nadawcy kanałów Power TV HD, Adventure HD, Nuta.TV HD i Top Kids HD.
TVR Twoja Rozrywka
Firma Michał Winnicki Entertainment udzieliła też pożyczki spółce Nova Media na spłatę wszystkich zobowiązań. Jednocześnie Michał Winnicki został powołany na prezesa zarządu spółki Nova Media i tworzy jednoosobowy zarząd. Podpisana została również umowa o współpracy outsourcingowej pomiędzy Nova Media i Michał Winnicki Entertainment.
- Negocjacje w sprawie przejęcia TVR trwały praktycznie od początku tego roku i zakończyły się sukcesem. Naszym celem jest stworzenie wiodącej grupy medialnej, nadającej wiele różnorodnych kanałów tematycznych. Nasze kanały z roku na rok rosną, a dzięki przejęciom możemy jeszcze szybciej się rozwijać i korzystać z efektu synergii. W temacie M&A nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Konsolidacja tematycznych kanałów telewizyjnych w ramach Grupy MWE to cel także na 2017 rok. Finalizujemy obecnie negocjacje w sprawie przejęcia kolejnych 3-4 stacji telewizyjnych, które mają szeroką dystrybucję i pod naszym parasolem będą mogły się jeszcze szybciej rozwijać - powiedział Michał Winnicki

15 grudnia 2016 roku ruszy nowa ramówka telewizji TVR. Nowym sloganem stacji będzie "TVR - Twoja Rozrywka". W ofercie, oprócz programów poświęconych spędzaniu czasu na łonie natury, znajdą się także seriale animowane dla najmłodszych widzów, programy dokumentalne dla ciekawych świata mężczyzn oraz filmy i seriale dla kobiet". TVR nie odcina się od swoich korzeni, ale znacznie rozszerzy swoją grupę docelową także o widzów mieszkających w większych miastach, co powinno pozytywnie wpłynąć na wzrost wyników oglądalności.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Przydaloby sie podmienic wersje TVR w UPC na HD, zeby mozna bylo cos obejrzec i nie psuc sobie wzroku.
 6  
Jako 100 w HD i wielka kampania hihi
Od 2.12 Metro HD i WP HD. w UPC.
 2