Łukasz Szewczyk02.12.2016 (9:37)14 komentarzy

Metro HD i WP HD w UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, rozszerzył ofertę kanałów telewizji cyfrowej Metro HD oraz WP HD. Łącznie oferta telewizji cyfrowej UPC Polska liczy już łącznie 99 kanałów HD.
Metro HD i WP HD w UPC Polska
Od piątku (2 grudnia 2016 roku) abonenci telewizji cyfrowej sieci UPC Polska mogą oglądać nowe kanały. Metro HD dostępny jest w dekoderach operatora na pozycjach 157 (Mediabox) oraz 115 ( Horizon). Z kolei kanał WP HD dostępny jest na pozycjach 158 (Mediabox) oraz 116 ( Horizon). Kanały wchodzą w skład pakietu Max HD, a w ramach promocyjnego udostępnienia będą dostępne również w pakiecie Select do 11 stycznia 2017 roku.
Metro to nowy, ogólnodostępny kanał telewizyjny. W ofercie znajdą się uznane produkcje kinowe w doborowej obsadzie, współczesne seriale, intrygujące filmy dokumentalne, emocjonujące programy typu reality show. Metro to lekka, nowoczesna forma, dynamizm, a także świeże spojrzenie na ludzi, wydarzenia i zjawiska. Kanał kieruje swoją ofertę do osób otwartych na nowości i inspiracje, chcących lepiej zrozumieć świat i drugiego człowieka.


Z kolei WP to kanał telewizyjny Wirtualnej Polski. Oferta stacji to między innymi wiele światowych, serialowych hitów, nieemitowanych wcześniej w polskich kanałach otwartej telewizji oraz poranne pasma publicystyczne i lifestylowe o wspólnym tytule #dzieńdobryPolsko i program informacyjny #dziejesię 16.50 i 18.50.

Komentarze (1 - 10 z 14)

Na kanał w HD nr 100 powinni dodać coś specjalnego, np AMC HD :)
 8  
UPC na pewno się postara. Będzie to SUPERSTACJA w HD
 3  
Oczywiście kanały które normalnie są dostępne pezpłatnie i bez kodowania w UPC dostępne są tylko w drogich pakietach i kodowane (!)

Po raz kolejny UPC ma głęboko w d.... abonentów niekodowanego pakietu start.
 8  
Jeszcze mają sporo do uzupełnienia...

do podmiany:
TNT -> TNT HD
CN -> CN HD
TV Republika -> TV Republika HD
Superstacja -> Superstacja HD
TVN 24 BiS -> TVN24 BiS HD
8TV -> 8TV HD
TVR -> TVR HD
Ginx eSports TV -> Ginx eSports TV HD
Brazzers TV -> Brazzers TV HD


do dodania:
AMC HD
H2 HD
Nickelodeon HD
DocuBox HD
FightBox HD
Polsat Sport Fight HD
Bollywood HD
REDLIGHT HD
Zest TV
Playboy TV
Hip Hop TV
Vh1 Classic
Cbeebies
Baby TV

Kanały Universalu pomijam bo na takowe nie ma szans w najbliższym czasie.
 1  
Te kanały nadają w pakiecie MAX? Bo ja ich nie mam na dekoderze
 6  
Zapomniałeś o podmianach:

CNN HD
BBC World News HD
EuroNews HD
RT HD
Bloomberg TV HD
FilmBox Action HD


no i o przeniesieniu kanałów Nautical oraz Ginx z pakietu eXtra do pakietu MAX. Dziwne jest założenie UPC, że każdy miłośnik żeglarstwa czy e-gier aż się pali do posiadania kanałów erotycznych.
 9  
Przypominam też że w styczniu dla Bielawy, Bolesławca, Brzegu, Brzegu Dolnego, Dzierżoniowa, Kowar, Lubina, Mysłakowic, Oleśnicy Śląskiej, Szczawna Zdrój, Wałbrzycha i Wrocławia (czyli wszędzie tam gdzie kod aktywacji dekodera mediabox to: 071) do oferty dołączy ECHO24 HD z Wrocławia - to będzie kanał HD numer 100
 8  
Oprócz powyższych mogliby jeszcze dodać łączony kanał Viasat Nature HD / Viasat History HD
 4  
Wystarczyłoby AMC HD i H2 HD, reszta zbędna. Część można obejrzeć w necie lub innych aplikacjach.
 0  
Dodaliby AMC HD, H2 HD, Hip Hop TV, podmienili TNT, CN, TVN BiS na HD i już byłoby ok. Reszta to trochę takie zapchajdziury...
 2