Łukasz Szewczyk02.12.2016 (12:51)1 komentarz

Nowy program motoryzacyjny w sieci - "Auto Świat GO!". Prowadzą Rdest i Sołtysik

Na internetowych stronach Autoswiat.pl i Onet.pl debiutuje nowy program motoryzacyjny "Auto Świat GO!". Prowadzący - Gosia Rdest, najszybsza Polka na torach wyścigowych i Szymon Sołtysik - zaprezentują nowości, testy, porady i samochody marzeń.
Auto Świat GO
W premierowym odcinku wystąpił także gość, który jest przepytywany na prawym fotelu pędzącego po torze wyścigowym Volvo V60 Polestar. Zaproszenie do pierwszego odcinka przyjął Tomasz Kuchar, mistrz Polski w rajdach samochodowych i rallycrossie.
- Auto Świat GO!" to nowa jakość w realizacji programów motoryzacyjnych w polskim internecie nie tylko ze względu na różnorodną tematykę, lecz także dynamiczny sposób pokazania samochodów i montaż - mówi Szymon Sołtysik, współtwórca i prowadzący program.

Premierowy odcinek będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę 4 grudnia o godz. 17:00 na www.autoswiat.pl oraz www.onet.pl. Emisja kolejnego jest zaplanowana na 18 grudnia.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Skup aut Warszawa oferuje sprawne działanie, szybką realizację formalności oraz w pełni profesjonalną obsługę. Jest to najlepsze miejsce szybkiej sprzedaży samochodów.
http://s-car.pl/skup-aut-autoskup-samochodow-mazowieckie/skup-samochodow-warszawa
 0