Łukasz Szewczyk05.12.2016 (13:15)brak komentarzy

Święta w TLC z poradami polskich gwiazd

Startuje świąteczna ramówka TLC Polska. Widzowie stacji będą mogli zobaczyć jak
Polskie gwiazdy radzą sobie z natłokiem przedświątecznych obowiązków. W świątecznej odsłonie udział wezmą m.in. Agata Młynarska, Elżbieta Romanowska, Ania Wyszkoni, Anna Głogowska, Ada Fijał, Katarzyna Zielińska i Macademian Girl
Telewizja TLC sprawi, że w tym roku przygotowania do Świąt będą świetną zabawą pobudzającą kreatywność widzów. Zaledwie kilka akcesoriów wystarczy by "wyczarować" piękne rzeczy w dość krótkim czasie. Przed Świętami TLC będzie kopalnią pomysłów, które z łatwością można zastosować w swoim domu.
Święta w TLC z Gwiazdami / Fot. TLC
Święta bez choinki to nie święta. Małe mieszkanie, świąteczne drzewko w pokoju dziecięcym, a może coś typowo odlotowego? Kasia Zielińska wie co znaczą świąteczne negocjacje z pociechą. Dlatego zaprezentuje swój sposób na zrobienie choinki w pokoju dziecięcym, która jednocześnie będzie bezpieczna dla najmłodszych. Natomiast Elżbieta Romanowska pokaże, jak można zaoszczędzić sporo miejsca w domu i wykonać ozdobę na rogu ściany. Jeżeli jesteście na etapie remontowania mieszkania to bliski waszemu sercu powinien być pomysł Ani Wyszkoni, która pokusi się o wykorzystanie drabiny w swoim projekcie choinki. Z kolei Anna Głogowska postawi na skandynawski styl.

Skoro świąteczne drzewko już jest, teraz Mikołaj musi zapakować prezenty. Jak to wszystko sprawnie, a jednocześnie schludnie i ładnie zorganizować? Jutro już Wigilia, a ilość prezentów do zapakowania przyprawia o zawrót głowy. Szybkie, proste, a jednocześnie tanie pakowanie prezentów to nie lada wyczyn. Warto podpatrzeć, jak sprawnie robią to gwiazdy. Efekt końcowy jest oszałamiający, a prezenty wyróżniają się pod choinką. Agata Młynarska robi świetny użytek ze starych gazet, a Kasia Zielińska bardzo dobrze radzi sobie z szarym papierem, zwykłym sznurkiem i brokatem.

Po Bożym Narodzeniu warto pomyśleć o karnawałowych szaleństwach i odrobinie zabawy. Elżbieta Romanowska "pomoże" w przygotowaniu niezawodnych przekąsek, które nie dość, że ładnie wyglądają to jeszcze lepiej smakują. Ada Fijał przygotuje oryginalne dekoracje specjalnie na przywitanie Nowego Roku, a o regenerację po sylwestrowej imprezie zadba Macademian Girl. Tamara podzieli się przepisem na energetyczny koktajl, który pozwoli odzyskać siłę po nieprzespanej nocy.

Świąteczna odsłona telewizji TLC z udziałem Gwiazd do obejrzenia o każdej pełnej godzinie od 5 grudnia do 31 stycznia 2017 roku.