Łukasz Szewczyk05.12.2016 (14:28)1 komentarz

Kryminalni "Uśpieni" i V sezon "Grimm" w grudniu na antenie Canal+ Seriale

W grudniu Canal+ Seriale rozpocznie emisję piątego sezonu, inspirowanego baśniami braci Grimm serialu fantasy. Dla fanów nieoczywistych zagadek kryminalnych stacja przygotowała również serial "Uśpieni", oparty na thrillerze Barry'ego Levinsona z 1996 roku z Bradem Pittem i Robertem De Niro w rolach głównych.
"Grimm V"
Groza i napięcie na granicy dwóch światów - realnego i baśniowego, czyli piąta odsłona cieszącego się popularnością serialu fantasy "Grimm". Głównym bohaterem jest detektyw Wydziału Zabójstw w Portland Nick Burkhardt (David Giuntoli), który odkrywa, iż jest potomkiem elitarnej rodziny Grimm. Zadaniem rodziny jest - od wieków - utrzymywanie równowagi pomiędzy światem ludzi a rzeczywistością mitycznych, baśniowych stworów, zwanych Wesenami. Tylko członek rodu Grimm jest w stanie zarówno te istoty zidentyfikować, jak również skutecznie się im przeciwstawić. W piątej już sezonie serialu "Grimm" Nick będzie szukał zemsty. Wyczerpany i zniszczony przez osobiste straty, nie zawsze będzie podejmował słuszne decyzje. Nick zostanie również... ojcem. O tej pory będzie musiał mierzyć się już nie tylko z tajemniczymi stworami, ale także z wyzwaniami jakie stawia przed nim ojcostwo.
Premierowe odcinki V sezonu serialu "Grimm" w każdy wtorek, środę i czwartek o godz. 20.00 (od 6 grudnia) na antenie Canal+ Seriale.

Dla wielbicieli seriali w stylu "Rodziny Warrenów" i "Porzuconego według Harlana Cobena" Canal+ Seriale przygotował natomiast serial "Uśpieni". Głównym bohaterem jest Jackson - młody, przystojny, odnoszący sukcesy prawnik. Jego życie zdaje się być pasmem sukcesów. Do momentu, gdy jego przyjaciel z dzieciństwa zaczyna grozić ujawnieniem ich wspólnej, mrocznej tajemnicy. "Uśpieni" to opowieść o przyjaźni, lojalności i miłości. Czy znajdzie się w tym świecie również miejsce na sprawiedliwość?

Premierowe odcinki serialu "Uśpieni" w niedziele o godz. 20.00 (od 11 grudnia) na antenie Canal+ Seriale.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Szkoda, że dostęp do C+ Seriale to "wyłudzanie" dodatkowej kasy. W takim UPC Polska za cały pakiet z C+ Seriale wołają 70 zł. Hahahahahahah
Za 40 zł, a czasami nawet taniej, masz full pakiet Canal+ w nc+, jaki i w mniejszych kablówkach.
 4