Łukasz Szewczyk12.12.2016 (11:23)18 komentarzy

BBC Lifestyle HD w UPC Polska. Już 100 kanałów HD

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, włączył do swojej oferty setny kanał HD. Abonenci zyskali dostęp do BBC Lifestyle HD.
BBC Lifestyle HD w UPC Polska. Już 100 kanałów HD
Od poniedziałku (12 grudnia 2016 roku) abonenci telewizji cyfrowej sieci UPC Polska mogą oglądać kanał Lifestyle HD. Stacja w ofercie telewizji cyfrowej operatora zastąpiła wersję SD i dostępna jest w dekoderach na pozycjach 109 (MediaBox) oraz 412 (Horizon). BBC Lifestyle HD wchodzi w skład pakietu Max.
BBC Lifestyle to propozycja dla widzów, którzy szukają inspiracji w domu, rodzinie i życiu. Jest przewodnikiem dla osób, które chcą czerpać z życia to, co najlepsze. Prezenterzy stacji z pasją i oddaniem podejmują się niekonwencjonalnych wyzwań i tworzą programy tryskające energią i optymizmem. BBC Lifestyle zabiera widzów w kulinarną podróż dookoła świata, zmienia domy w rezydencje marzeń, a widzom doradza, jak lepiej wyglądać, by czuć się wspaniale na co dzień.

Przypomnijmy, że abonenci telewizji cyfrowej UPC Polska mają dostęp do następujących kanałów Grupy BBC: BBC HD, BBC Earth, BBC Brit, BBC Lifestyle HD oraz BBC World News

Komentarze (1 - 10 z 18)

Oby nie spoczęli na laurach po tej 100.

Chociaż na 100 i przed świętami powinni się bardziej postarać - AMC HD czy H2 HD
 9  
Ciekawe kiedy w ofertach operatorów (kablówki, NC+, CP) będa TYLKO kanały w HD. Bo klienci od wielu lat kupują już tylko płaskie telewizory (HD Ready, Full HD, Ultra HD).
 12  
Wśród kanałów lifestylowych w ofercie UPC, tylko Discovery life jest w SD, reszta
TVN Style HD
Polsat Cafe HD
Polsat Food Network
Kuchnia+ HD
Domo+ HD
Nat Geo People HD
BBC Lifestyle
TLC HD
Lifetime
Fashion TV HD
ID HD
cała reszta w HD...
Pan Pawełek (pepe1974) 12.12.2016 (12:36:52)
 3  
brawo upc!!!!dobrze ze skonczyło sie te proszenie o nowe kanały jak było z eleven itp teraz widac ze ktos tam zaczoł myslec!
 5  
naj bardziej na czasie to lista cyfrowego polsatu tam to jescze na pierwszym miejscu sa kopie sd!! tam czas sie zatrzymał z 6 lat temu!
 6  
Ja chce VH-1 classic, bo co z tego że 20 kanałów muzycznych jak sieczka do kwadratu...
 4  
Ostatecznie na pewno wtedy. gdy nadawca danej stacji już po prostu nie będzie oferował innej wersji, jak HD. Póki co, co mają powiedzieć nc+ i CP, gdy np. taki Zoom wchodzi na satelitę tylko w SD?
Oczywiście jeśli nadawca planuje być na jednym z ich transponderów, to zawsze mogliby postawić mu jasny warunek: ok, udostępniamy ci miejsce - pod warunkiem, że w HD. I na dobrą sprawę nc+ i CP tak już powinny robić, czyli nie dołączać do ofert stacji, które chcą być w SD, a dla odmiany gdzieś tam naziemnie światłowodami kablówkom posyłają HD.
Myślę, że jest to w interesie naszych platform, aby w taki sposób przymusić nadawców do oferowania na satce wersji HD, gdyż jak tak dalej pójdzie, to czeka ich odpływ abonentów.
W ostatnim miesiącu doszły nam 4 stacje w NTC, które z miejsca wylądowały w kablu w HD, a na satelicie ledwo są w SD i to nie wszystkie (brak WP), a w CP tylko Zoom dostępny (Metro brak uprawnień, a Nowa w ogóle nie w ofercie)
 2  
a Vectra śpi dorzuciła ostatnio jakieś śmieciowe kanały i to jeszcze w wersji sd ... jedynie to co na plus to dodanie eleven extra
 5  
 Teo
Myślę, że jest to w interesie naszych platform, aby w taki sposób przymusić nadawców do oferowania na satce wersji HD, gdyż jak tak dalej pójdzie, to czeka ich odpływ abonentów.
Pomysł jest bardzo dobry, zaś odpływ abonentów z platform cyfrowych jest stale widoczny, zwłaszcza po skompletowaniu oferty DVB-T. Z drugiej strony nikt im nie udostępni transpondera bezpłatnie, a koszty utrzymania kanału HD na satelicie są wyższe, niż w przypadku kanału SD. Z tego powodu Superstacja w HD nie jest dostępna na satelicie, lecz jedynie w ofercie telewizji kablowych, mimo że Cyfrowy Polsat mógłby nieodpłatnie udostępnić temu kanałowi miejsce na transponderze, biorąc pod uwagę wspólnego właściciela.
 12  
To że VECTRA śpi to wiadomo od dawna dodać kanały HD to święto nowe kanały to 2-3 razy roku kpina abonentów
 7