Łukasz Szewczyk12.12.2016 (16:21)1 komentarz

Alicja Szemplińska wygrała show "Hit Hit Hurra!" (wideo)

Alicja Szemplińska wygrała pierwszą edycję muzycznego talent show "Hit Hit Hurra!" TVP1.
Po trzech miesiącach rywalizacji w gronie sześciu najlepszych uczestników programu znaleźli się: Daria Domitrz, Grzegorz Szymański, Magdalena Dąbkowska, Alicja Rega, Oliwia Skóra i Alicja Szemplińska. Do ścisłego finału zakwalifikowały się Alicja Szemplińska z utworem "Listen" Beyonce i Alicja Rega z piosenką "If I ain't got you" Alicii Keys. W głosowaniu SMS-owym widzowie zdecydowali, że to właśnie 14- letnia Alicja Szemplińska, wygra muzyczny talent show Jedynki. Laureatka mieszka w Ciechanowie, gdzie ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Jest także laureatką wielu konkursów wokalnych oraz fortepianowych, m.in. Grand Prix festiwalu im. Anny Jantar "Za każdy uśmiech twój" Głowno 2016.
Alicja Szemplińska zdecydowała, że nagroda główna programu "Hit Hit Hurra!" w wysokości 20 tys. złotych trafi do Gimnazjum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie. Zwyciężczyni otrzymała od jury nagrodę specjalną, czyli warsztaty w Los Angeles z Sethem Riggsem, nauczycielem takich gwiazd jak Michael Jackson, Prince czy Madonna.


"Hit Hit Hurra!" to nowatorski talent show, który podbił serca młodej widowni. W jury programu: gwiazda polskiej sceny muzycznej Edyta Górniak, Hirek Wrona - uznany dziennikarz i krytyk oraz Bartek Caboń, trener wokalny. Program prowadzili: dziennikarz Artur Orzech oraz Marta Zalewska, wokalistka, dyplomowana skrzypaczka i multiinstrumentalistka. Uczestnikom podczas występów towarzyszyła orkiestra pod kierownictwem Daniela Nosewicza. "Hit hit hurra" to pierwszy program w historii polskiej telewizji, w którym żaden z uczestników nie odpada, a nagroda wspiera instytucję, w której dziecko uczy się i rozwija swój talent.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Ależ media2 jest szybkie, nic dziwnego że coraz mniej ludzi tu zagląda, widać to po ilości komentarzy.
 3