Łukasz Szewczyk13.12.2016 (12:49)4 komentarze

Eleven Extra, Bollywood HD, 13.TV, Music Box w sieci TOYA

Od 13 grudnia, do oferty TOYA, dołącza trzeci kanał sportowy z Grupy Eleven - Eleven Extra. To jednak nie koniec telewizyjnych nowości w cyfrowej ofercie operatora.
Kanał Eleven Extra, tak jak pozostałe dwa Eleven i Eleven Sports, w sieci TOYA dostępne są bez dodatkowych opłat w pakiecie "Bogatym", a dla abonentów niższych pakietów cyfrowych za dodatkową opłatą, jako a'la carte w cenie 14,90 zł za miesiąc. Tym samym pakiet "Bogaty" liczy już 13 kanałów sportowych. Zapraszam do zapoznania się z informacją prasową.
Wszystkie kanały Eleven są także dostępne w TOYA GO, na urządzeniach mobilnych i komputerach, na terenie całego kraju, dla wszystkich posiadających uprawnienia do ich oglądania. To już 99 program w ofercie TOYA GO.

Przypomnijmy, że ostatnio oferta telewizyjna TOYA powiększyła się o kilka innych kanałów: Zoom TV, Metro, Nowa TV i WP oraz 13.tv, Music Box, UA TV i Bollywood HD.

Ostatni z wymienionych, to unikalny, niezwykle barwny, prezentujący wysokonakładowe produkcje realizowane z rozmachem i z największymi gwiazdami kina indyjskiego, znanego właśnie jako Bollywood. O jakość polskiej wersji językowej, na mocy porozumienia z nadawcą, zadbała firma TOYA, dysponująca jednym z najnowocześniejszych studiów dźwiękowych - TOYA Studios w Łodzi. Bollywood HD jest dostępny w "otwartym oknie" dla wszystkich abonentów cyfrowych do 2 stycznia 2017 roku.

- Nie jest przypadkiem, że wśród nowości pojawiły się dwa kanały ukraińskie - jeden muzyczny, drugi informacyjny. Nie chcemy obojętnie przechodzić obok faktu, że w Polsce mieszka i pracuje już blisko milion obywateli z Ukrainy. Tym samym dajemy im możliwość, choć w części, obcowania z własnym krajem - mówi Jacek Kobierzycki, Dyrektor Generalny TOYA.
Dane: Nielsen Audience Measurement dzięki uprzejmości jednego z nadawców / interpretacja własna

Komentarze (1 - 4 z 4)

Gawex Media Szczecinek jeszcze brakuje tych kanałów, co oferuje Toya Cyfrowa na dekoderze HD 3G... Gawex Media Szczecinek to monopol, złodzieje i oszustwo.
sznaps1987 (usunięte konto #32615) 13.12.2016 (13:21:12)
 0  
CZEKAMY NA ELEVEN EXTRA HD w EAST&WEST :) !
 4  
zapomiałe/aś jeszcze o RTL HD i Sportklopie HD w twojej parszywej kabluffce !!!!!!!!!!
 2  
a SKy Sport News HD masz już w swoim deku !!!!??? wyszukałeś?
 2