Łukasz Szewczyk15.12.2016 (19:41)14 komentarzy

Eleven Extra w "oknie otwartym" UPC Polska

Sieć UPC Polska przygotowała świąteczną gratkę dla swoich abonentów telewizji cyfrowej w postaci odkodowanego dostępu do kanału Eleven Extra.
Eleven Extra w "oknie otwartym" UPC Polska
W ramach tzw. "otwartego okna", od dzisiaj do 11 stycznia 2017 roku abonenci telewizji cyfrowej UPC Polska zyskali odkodowany dostęp do kanału Eleven Extra, którego ramówkę obecnie jest zdominowana przez filmy dokumentalne o tematyce sportowej. Na antenie stacji pojawiają się także wybrane transmisje wydarzeń sportowych (m.in. Ligue 1, Serie A TIM czy sportowy walki). Stacja nadaje 24 godziny na dobę, w HD i z polskim komentarzem.
Eleven Extra na stałe wchodzi w skład dodatkowo płatnego pakietu Mega Sport, w który znajdują się także kanały Eleven i Eleven Sports. Jak już informowaliśmy, wraz z prowadzeniem do oferty trzeciego kanału Eleven operator podniósł promocyjną cenę pakietu do 16 zł miesięcznie przy rocznym zobowiązaniu. Do ceny należy doliczyć także jednorazowy koszt aktywacji 9,90 zł.

Kanał dostępny jest w dekoderach operatora na pozycjach 456 i 556 (Mediabox) oraz 240 i 512 (Horizon).

Komentarze (1 - 10 z 14)

Jaaaaaaaaaaak drogo! Maskara. I jeszcze opłata aktywacyjna, w nagrodę, że klient chce płacić więcej.

Za 16 zł to wszystkie Eleveny BEZ ZOBOWIĄZANIA macie na stronie stacji. A po 14 zł macie z roczną umową.

W Multimedia Polska Eleveny macie od 9 zł, w nc+ od 12 zł, a w Orange czy Toya wszystkie kanały są w wyższym pakiecie podstawowym.
 23  
i bardzo dobrze UPC, znajdą się jelenie i będą bulić jak za woły !!!!
GOLIĆ frajeruff i jeleni !!!
 14  
Chyba im się nie sprzedaje to "cacko".
A Eleven Extra, na którym nic nie ma, i tak nie zachęci do wykupienia :)
 24  
Co oni chcą promować kanałem który nadaje same powtórki i pojedyncze mniej ciekawe spotkania raz czy dwa w tygodniu? Powinni rozkodować cały pakiet, a nie tylko najmniej ciekawy kanał. Po za tym za 16 zł miesięcznie to niech oni się wypałują. Nie będę płacił ani grosza za coś co sąsiad za ścianą w osiedlowej konkurencji ma w pakiecie podstawowym. Dobrze że mi się zobowiązanie z UPC kończy i zaraz uciekam do konkurencji gdzie Canal+Prestige mam za 40 zł, a Eleveny w normalnym pakiecie !!! Ludzie nie dajcie się skubać!!!
niezadowolony klient upc 15.12.2016 (20:18:47)
 18  
Ja w UPC płacę za wszystkie 3 - 11 zł więc nie ma co narzekać,że drogo :)
 15  
CZEKAMY NA ELEVEN EXTRA HD w EAST&WEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
 9  
Ja w UPC płacę za wszystkie 3 - 11 zł więc nie ma co narzekać,że drogo :)
Bo masz po starej cenie, ale jak teraz byś chciał przedłużyć umowę na nowych warunkach to trzeba płacić 16 zł , a po za tym 11 zł to i tak za drogo za kanały które niektórzy operatorzy mają w podstawie...
 12  
zapomiałeś jeszcze o Sportklub HD i RTL HD (Formula1)
 10  
Bo masz po starej cenie, ale jak teraz byś chciał przedłużyć umowę na nowych warunkach to trzeba płacić 16 zł , a po za tym 11 zł to i tak za drogo za kanały które niektórzy operatorzy mają w podstawie...
Też mam po 11zł a dokładnie po 10.99 ale za kilka miesięcy kończy mi sie umowa na ten pakiet wiec jak będą chcieli więcej to jasne że zrezygnuje!!!
 14  
przecież jak ci się skończy umowa promocyjna, to ona przejdzie w umowę na czas nieokreślony na tych samych warunkach...
 1