Łukasz Szewczyk16.12.2016 (12:47)2 komentarze

Polska premiera serialu "Uwikłana" z Jennifer Lopez w TV Puls

Jennifer Lopez i Ray Liotta w świecie nowojorskich gliniarzy, podwójnej moralności, walki dobra ze złem i samym sobą. Od stycznia 2017 roku TV Puls rozpocznie emisję hitowego amerykańskiego serialu produkcji NBC "Uwikłana", Będzie to telewizyjna premiera w Polsce.
"Uwikłana"
"Uwikłana" ("Shades of Blue") to trzymający w napięciu serial, pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Przedstawia losy atrakcyjnej pani detektyw - Harlee Santos, samotnej matki, która na co dzień stawia czoła przestępczemu światu. Sytuacja rodzinna zmusza ją do zostania informatorem FBI, co oznacza donoszenie na swoich współpracowników i przyjaciół. Jak sobie z tym poradzi? Czy ekipa odkryje zdradę?

W roli głównej zmysłowa Jennifer Lopez, słynna piosenkarka i aktorka znana z wielkich amerykańskich produkcji. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć gwiazdę w nieco innej odsłonie - tym razem J. Lo na ekranie pojawi się jako silna i niezależna kobieta, walcząca z przeciwnościami losu. W szefa pani detektyw wcielił się wybitny aktor - Ray Liotta, gwiazda takich megahitów jak: "Chłopcy z ferajny" czy "Revolver".
Emisja serialu "Uwikłana" na antenie TV Puls w poniedziałki o godzinie 21.30 (od 2 stycznia 2017 roku).


Serial "Uwikłana" od stycznia 2016 roku emitowała czołowa amerykańska stacja telewizyjna NBC. Jego popularność okazała się tak duża, że powstał drugi sezon, którego premiera planowana jest na 5 marca 2017 roku. Jennifer Lopez za rolę Harlee Santos otrzymała nominację do Teen Choice Award oraz People's Choice Award.

Komentarze (1 - 2 z 2)

ciekawe po ilu odcinkach przerwą emisją, jak to mają w zwyczaju w Pulsie.
 5  
J To Tha LO Hallo
 3