Łukasz Szewczyk02.01.2017 (8:59)9 komentarzy

Super Polsat i Polsat Sport News HD w UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, włączył do swojej oferty nowy kanał Super Polsat oraz Polsat Sport News HD. Łącznie w telewizji cyfrowej operatora dostępnych jest już 101 kanałów HD.
Super Polsat i Polsat Sport News HD w UPC Polska
Od poniedziałku (2 stycznia 2017 roku) abonenci telewizji cyfrowej sieci UPC Polska mogą oglądać kanał Polsat Sport News HD. Stacja w ofercie telewizji cyfrowej operatora zastąpiła wersję SD i dostępna jest w dekoderach na pozycjach 561 (MediaBox) oraz 507 (Horizon). Polsat Sport News HD wchodzi w skład pakietów Select i Max.
Polsat Sport News to informacyjno-sportowy kanał telewizyjny Grupy Polsat. Głównymi pozycjami w ramówce kanału są 5-minutowy serwis "Sport Flash" oraz 15-minutowe, codzienne "Sportowe podsumowanie dnia", a także liczne relacje na żywo z wydarzeń sportowych i programy publicystyczne o tematyce sportowej.

Także dzisiaj abonenci telewizji cyfrowej UPC Polska zyskali dostęp do nowego kanału Super Polsat. Stacja dostępna jest w dekoderach na pozycjach 118 (MediaBox) oraz 119 (Horizon). Super Polsat wchodzi w skład pakietów Select i Max.

Super Polsat to kanał, którego zdecydowana większość ramówki jest dostosowana do odbioru przez osoby niepełnosprawne z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ofercie znajdą się popularne produkcje Telewizji Polsat oraz rozrywka, filmy, sport na żywo i informacje.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Sprawdziłem program tej stacji Super Polsat: wiosek jeden, do 14:00 powtórki seriali od zerowego odcinka, między 14:00 a 22:00 powtórka bloku z premierowymi powtórkami, a między 22:00 a 6:00 druga powtórka bloku, między 6:00 a 14:00 trzecia powtórka bloku z powtórkami seriali od zerowego odcinka. W sumie mamy 4 okazje na objerzenie tego samego odcinka w ciągu 32 godzin. To chyba wciąż przesada nawet jak na idee stworzenia kanału dla niepełnosprawnych. A można było zrobić stację sportową dla ludzi i z oglądalnością, a treści HD czy 4K mogli by sobie sprzedawać osobno...
 17  
ten niby super polszajs to by sobie podarowali trzecia wersja tego samego pod inna nazwa
 9  
Poco te badziwje dodaja???? . Gdzie H2HD,ACM HD ,TNTHD.I.T.D.
 9  
Sorryyy ....AMC HD.
 4  
Bo to kanał dla chorych na amnezję.
 7  
Super Polsat = Super Powtórka. Wszystko co wcześniej leciało na Polsacie od nowa od 1 odcinka. UPC się nie popisało dodając ten kanał, a jak już chcieli to mogli z nim dodać również AMC HD.
 6  
kiedy ups przejmie multimedie bo nie wiem czy rezygnowac z multimedii i przejsc do vectry czy poczekac na upc
 1  
Mnie tam Polsat Super pasuje. Jest pewność, że się nic nie przegapi i to też jest wartość dodana. A przecież nikt normalny nie siedzi całą dobę przed telewizorem i przed jedną tylko stacją. W końcu macie w domu chyba pilota, żeby zmienić kanał?
 3  
Bastian ma racje - nie wszyscy mają czas, żeby obejrzeć programy, seriale w godzinach ich emisji, a tak jak mają 32 godziny to nawet jak pracują 24 godziny to zostaje jeszcze 12 na sen i na obejrzenie ulubionej pozycji. Pewnie w Polsacie tak to kalkulowali.
 0