Łukasz Szewczyk02.01.2017 (10:42)1 komentarz

Zmiany w Rock Radiu. Starybrat o poranku, Kędzior przed obiadem

Od stycznia 2017 roku słuchaczy Rock Radia będzie budził Marek Starybrat w swoim nowym porannym programie - "Powstanie Rock Radia". W ciągu dnia najlepszą rockową rozrywkę zapewnią Piotr Kędzierski, Przemysław Cacak i Cezary Bielak.
Marek Starybrat
Od poniedziałku do piątku punktualnie od godz. 6.00 najlepszą rockową pobudkę zapewni słuchaczom Rock Radia Marek Starybrat. W nowym porannym programie - "Powstanie Rock Radia" zagra najbardziej znane rockowe przeboje i sprawi, że słuchacze "powstaną" z łóżek w dobrych humorach.
Znana i lubiana przez słuchaczy audycja "Piotr Kędzierski Show" od stycznia zagości na antenie o nowej porze. Piotr Kędzierski zapewni słuchaczom mocną dawkę rockowej muzyki i humoru od 9.30 do 13.00.

W popołudniowym paśmie stacji "Rock Radio Gra", w godzinach 13.00-17.00, Przemysław Cacak zaproponuje słuchaczom, którzy włączają radio w pracy nie tylko rockowe utwory, ale także rozrywkę w postaci zagadek i konkursów. Opowie też anegdoty o skandalach, które wstrząsnęły rockowym światem i najważniejszych numerach w historii rocka.

"Klasyczny Wieczór" to audycja, na którą od 17.00 do 21.00 tradycyjnie zaprosi Cezary Bielak. Przypomni on słuchaczom niezapomniane wydarzenia muzyczne i koncerty, które znalazły swoje miejsce w historii rocka, a w cyklu "Anatomia Rocka" znani muzycy opowiedzą mu o swoich ulubionych utworach.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Rock Radio Gra - czy to nie celowa nazwa pasma, aby mylić z Radiem Gra?
 1