Łukasz Szewczyk03.01.2017 (23:13)6 komentarzy

Nowa ramówka Polsat News 2 bez własnych serwisów

Od stycznia 2017 roku obowiązuje nowa ramówka kanału Polsat News 2. Stacja całkowicie zrezygnowała z własnego pasma informacyjno-publicystycznego.
Polsat News 2
Zmiany dotyczą codziennego pasma między godziną 10 a 15. Do tej pory, w tym czasie stacja o pełnych godzinach emitowała własne serwisy informacyjne przeplatane dłuższymi rozmowami z zapraszanymi do studia gośćmi. Od stycznia 2017 roku pasmo wypełniają powtórki programów wieczornych.
Nadawca zapewnia jednak, że w ciągu dnia antena będzie wykorzystywana m.in. do transmitowania konferencji prasowych oraz innych ważnych wydarzeń, na które nie zawsze jest miejsce na głównej antenie Polsat News.

W wieczornej ramówce Polsat News 2 pozostają m.in. "Rozmowa polityczna", "WidziMiSię", "To był dzień na świecie" czy "Prawy do lewego, lewy do prawego". Dziennikarze znani do tej pory z Polsat News 2 będą pojawiali się w programach Polsat News.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Tytuł i podtytuł wprowadza w błąd. PN2 nie emituje tylko serwisów od 10 do 15, reszta normalnie.
 6  
program "to był dzien na swiecie" najlepszy program o informacjach światowych!
 8  
Bardzo dobry, bo ogólnie najbardziej obiektywny, jest front robót dziennikarskich i publicystycznych w kanałach Polsat News i PN2. A zmiany, cóż, do zaakceptowania. Dobrze mieć wolne pasmo na wydarzenia, które się dzieją w danym momencie i to moim zdaniem przemyślana decyzja Polsatu.
 0  
Polsat News Extra by pasowało bardziej. Dorzucic jeszcze tu pogode, plotarski, Interwencyjny, sportowy o mediach, gadzetach i samorzadowy, kryminalny np. Fajbusiewicz. Czy jest sens trzymac dwa kanały informacyjne własne i jeszcze Superstacje?
 0  
Zgadam się powinni zmienić nazwę na Polsat News Extra
 2  
kiedy HD?
 1