Łukasz Szewczyk04.01.2017 (10:35)9 komentarzy

Beata Tadla: Atmosfera w Nowa TV przypomina czasy, gdy pracowałam w zespole "Wiadomości"

Beata Tadla jest zachwycona atmosferą panującą w redakcji Nowa TV. Twierdzi, że jej współpracownicy tworzą zgrany zespół, cieszący się ze wspólnych sukcesów i doskonale się rozumiejący. Zdaniem Beaty Tadli serwis "24 godziny", którego jest współprowadzącą, wypełnił niszę istniejącą w programach informacyjnych.
Beata Tadla
Beata Tadla zaczynała karierę zawodową w radiu. Do dziś lubi to medium i chętnie do niego wraca, choćby jako gość. Z czasem jednak związała się z telewizją, pracowała m.in. w TV Puls, TVN24 oraz TVP, gdzie prowadziła główne wydanie "Wiadomości". Z telewizji publicznej została zwolniona w styczniu 2016 roku, a po kilku miesiącach związała się z nowo powstałą Nowa TV. Twierdzi, że cieszy się z faktu, że nadal może pracować w telewizji.
- Telewizja ma nadal przyszłość wbrew wróżbom, że ta tradycyjna telewizja się kończy. Po starcie telewizji Nowa, w której w tej chwili pracuję i z czego ogromnie się cieszę, okazało się, że jest nisza do zagospodarowania - mówi Beata Tadla agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Dziennikarka jest gospodynią serwisu informacyjnego "24 godziny". Twierdzi, że program ten wypełnia ową niszę - jest daleki od wielkiej polityki, którą Tadla uważa za nudną, a bliski ludziom i ich problemów.

- Opowiadamy o rzeczach, które ludzi naprawdę interesują, takie dostajemy sygnały, że się cieszą, że gdyby nie my, to by nigdy nie dowiedzieli się o przeróżnych wydarzeniach w kraju - mówi gwiazda.

Dziennikarka jest zachwycona atmosferą panującą w jej nowym miejscu pracy. Twierdzi, że czuje się swobodnie w zespole ludzi nastawionych na współpracę, rozumiejących się nawzajem i czerpiących satysfakcję ze wspólnych sukcesów. Większość członków tej ekipy zna się od dawna z innych mediów. Wielu, tak jak Beata Tadla, ma za sobą negatywne przeżycia związane z pracą w TVP, m.in. współprowadzący serwis "24 godziny" Jarosław Kulczycki.

- Atmosfera pracy w telewizji Nowa, w redakcji, bardzo mi przypomina czas, kiedy pracowałam w zespole "Wiadomości", w tym zespole, którego już nie ma od dawna, a który był naprawdę świetną drużyną - mówi gwiazda.

Zdaniem dziennikarki pozytywna atmosfera w miejscu pracy jest niezwykle ważna. Jeśli jej brakuje, to pracownicy przychodzą do pracy z niechęcią i smutkiem. Ona natomiast, jak sama twierdzi, frunie do redakcji Nowa TV, lubi bowiem spędzać czas ze swoimi współpracownikami.
Newseria

Komentarze (1 - 9 z 9)

To pora zbudować zgraną drużynę w nowej formule. Z dala pod pokręconych pisiorów. Powodzenia.
 7  
Serdecznie gratuluję Wam udanego debiutu. Program informacyjny jest coraz lepszy, publicystyka także udana. Liczę na więcej publicystyki gdy już rozwiniecie skrzydła.
Ma Pani rację, atmosfera w pracy to podstawa. Ciężko się pracuje z zespole gdy ktoś tylko czeka aż się współpracownik potknie, aby donieść szefowi. W dawnej telewizji w której Pani pracowała, nawet w redakcji katolickiej kłócą się o stołki jak się okazuje i chcą wsadzić swoich misiewiczów. Jakie to katolickie i prawackie wzajemne podkładanie sobie sobie świni :D
 7  
A mocodawcy ci sami?
 5  
Ludzie pną się po szczeblach kariery, a pani Tadla wręcz odwrotnie - spadła z wysokiej drabiny i zaryła w ziemię.. Tv.N. -> TvpółTusk -> .Nowa, czyli gdzieś między tv.Radomsko z zakupami mango.... Jak napisano w innym temacie ze 100 osób to ogląda ;) Ale w sumie pani T zawsze była bardziej celebrytką, niż dziennikarką.
 2  
a jakość NowaTV przypomina Naszątv z lat 90-tych. Marnotrawstwo częstotliwości radiowych.
 7  
Ludzie pną się po szczeblach kariery, a pani Tadla wręcz odwrotnie - spadła z wysokiej drabiny i zaryła w ziemię.. Tv.N. -> TvpółTusk -> .Nowa, czyli gdzieś między tv.Radomsko z zakupami mango.... Jak napisano w innym temacie ze 100 osób to ogląda ;) Ale w sumie pani T zawsze była bardziej celebrytką, niż dziennikarką.
Skoro szczekasz prześmiewczo, tzn. że masz ból 4 liter. Ty chyba najlepiej wiesz co to jest wspinać się po szczeblach kariery, bo od lat klepiesz za srebrniki posty w necie i na nic innego Cie nie stac buuuhaha
 4  
Odcinek 5231 serialu Beata Tadla kiedyś pracowała w Wiadomościach a teraz pracuje w Nowa TV jeeee ale łosooom.
 9  
Jest zachwycona bo krecik dołączył? Jegomość bez efektu "wow"...
 6  
Skoro szczekasz prześmiewczo, tzn. że masz ból 4 liter.
zatem łącze się z tobą w bulu i nadzieji i z panią Beatą również ;D
 8