Łukasz Szewczyk04.01.2017 (10:43)25

TV Puls: Cyfrowy Polsat nadużywa pozycji dominującej

Konflikt na rynku telewizji satelitarnej? TV Puls oskarża Cyfrowy Polsat, największa w Polsce platformę satelitarną, o nadużywanie pozycji dominującej. Nadawca zapowiada pozew.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 25)

Czy ja mogę oskarżyć TV Puls o nadużywanie zmian w ramówce?
 13  
Super POlsat czyli "Choj dopa kamieni kupa"
 30  
Nie od dziś wiadomo, że CP robi co chce. Samowolka totalna. Bardzo dobrze, że TV Puls idzie do sądu. Raz, drugi zapłacą to może skończy się rządzenie.
Krzysztof Jędrzejewski 4.01.2017 (11:34:22)
 28  
Tylko nic+
 2  
W sumie strata niewielka. Puls to kanał który praktycznie nic nie produkuje a odbiera widownie innym. Ramówka składa z tanich filmów powtórkowych, najtańszych w zakupie telenowelach i lombardach. Całość przeplatana masakrycznie długimi reklamami. Seriale ucinają po kilku odcinkach, a jedna telenowela ma średnio 9 razy zmianę godzinę emisji. Totalny brak szacunku dla widza.
 7  
Czyli Puls zakłada, że jego widzowie są idiotami i nie zorientują się, że kanał się zmienił? Więcej wiary w siebie, włodarze Pulsa. A czy CP coś źle robi, to ja bym się z tym wstrzymał. Na pewno krzywdy klientom nie robi, bo kanał jak był, tak jest, a przy okazji pojawił się nowy kanał.
 1  
Ja ten kanał niby Superpolsat wywalilem na sam koniec nie ogladam smieci to śmieciowy kanał i tylko zapycha miejsce nic nie ma powtórki z 2013 roku sa hahah
 13  
Dlaczego nie oznaczono tego czegoś jako "temat dnia"? No tak, bo to nie po myśli polsatu, a on jest tu głównym darczyńcą.
 3  
A jak NC+ przesunęło ponad roku temu TV Republikę z pozycji w drugiej dziesiątce (obok innych programów informacyjnych) na pozycję 216 to nie było nieuczciwej konkurencji???
 2  
nie mogę... do czego to już doszło - żeby kłócić się o miejsce nr 84. dla mnie to tak samo odległa pozycja 157 i ogarniam co najwyżej do pierwszej trzydziestki 30 kanałów.
 2