Łukasz Szewczyk04.01.2017 (10:43)25

TV Puls: Cyfrowy Polsat nadużywa pozycji dominującej

Konflikt na rynku telewizji satelitarnej? TV Puls oskarża Cyfrowy Polsat, największa w Polsce platformę satelitarną, o nadużywanie pozycji dominującej. Nadawca zapowiada pozew.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 25)

Możecie sami panowie i panie układać listę stacji ulubionych jak wam się podoba trzeba tylko trochę czasu poświęcić.
Fakt faktem różowe słoneczko stosuje praktyki niedozwolone, ale nie oni jedyni.
DonKapustoZasmarzonelli 4.01.2017 (14:59:03)
 4  
Republika to nie kanał tylko śmieć!
 4  
To przesunięcie rzeczywiście jest dość znaczne, choć z drugiej strony i tak TV Puls miał odległa pozycję na listach polsatu. Myślę, że lepiej byłoby im raczej dogadać się o przesunięciu na początek listy, a nie toczyć boje na pozwy.
 1  
uff juz sie balem ze chca hd usunac z tego kanalu w CP
a jaka pozycja to jebac bo i tak kanal mam dodany do ulubionych i u mnie ma swoj wlasny numer i ciagle jest tam gdzie ja chce bezzmiennie :-)
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 4 stycznia 2017 o 16:39:35 przez sebastian.izdebski).
 0  
Po co oni dali Super Polsat w miejsce TV Puls, zaś Puls przesunęli w inne miejsce? Polsat News w HD jest 4x w Cyfrowym Polsacie, mogli umieścić Super Polsat na pozycji 60, skoro Polsat News jest też na 66 kanale w grupie kanałów informacyjnych.
A jak NC+ przesunęło ponad roku temu TV Republikę z pozycji w drugiej dziesiątce (obok innych programów informacyjnych) na pozycję 216 to nie było nieuczciwej konkurencji???
TV Republika nie zgłosiła tego, więc sprawę zamieciono pod dywan :)
 9  
No tak, nc+ nic nie zmienia. Na przykład wstawienie (badziewnych) bbc, tvn fabuła na miejscach filmów pseudo dokumentalnych byle ktoś włączył - przeważnie przypadkowo.
 0  
No problem na poziomie jakby w Tesco zmienili miejsce gdzie stoi mleko "Mlekowe" i wstawili w to miejsce "Tescowe". Wystarczy założyć sobie sklep i postawić gdzie się chce swoje produkty, albo zapłacić za określone miejsce i po problemie!
 0  
Chaos, chaos, chaos. Nie rozumiem po co to mieszanie w kanałach. Komu przeszkadzał Puls na 84 kanale? Czy to próba promocji własnego kanału, kosztem popularniejszego?
 0  
Skandla. Cała lista programowa CP to jeden wielki bałagan. TV Puls, TVP Kultura powinny być w pierwszej 10 zamiast Polsat Play i Cafe
 1  
Kanał TV Puls powinien wrócić na swoją starą pozycję w Cyfrowym Polsacie. Ta zmiana jest dla mnie całkowicie bez sensu.
 0