Łukasz Szewczyk04.01.2017 (10:43)25

TV Puls: Cyfrowy Polsat nadużywa pozycji dominującej

Konflikt na rynku telewizji satelitarnej? TV Puls oskarża Cyfrowy Polsat, największa w Polsce platformę satelitarną, o nadużywanie pozycji dominującej. Nadawca zapowiada pozew.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 25 z 25)

Szkoda, że Cyfrowy Polsat nie poinformował widzów o tej zmianie, nie byłoby takiego zamieszania. A najlepiej wcale nie zmieniać pozycji TV Puls, wszyscy się już przyzwyczaili...
 0  
Zamieszanie bez sensu, niech sobie nowe kanały na końcu listy dodają, a nie przestawiają instniejące. Ja w takiej sytuacji jak najbardziej popieram puls.
 0  
No właśnie wydawało mi się, że to platforma cyfrowa decyduje gdzie umieszcza poszczególne kanały i jest to jakby jej sprawa. Co innego, jak umowa mówi co innego, ale z artykułu wynika, że tak nie ma. Szkoda, że TV Puls nie poczytał najpierw umowy tylko robi aferę o nic.
 0  
Polsat ma prawo umieszczać kanały na swojej platformie gdzie chce. Prawdopodobnie dopiero reakcja jego klientów mogłaby go skłonić do jakiś ruchów na liście.
 0  
Tylko ten niby "nowy kanał" który się pojawił to same powtórki. Zresztą nie chodzi o to, że poprzednia pozycja była dużo bliższa, tylko o to, że przyzwyczaili się już do niej widzowie, którzy mają CP. Polsat narobił niekoniecznie potrzebnego zamieszania i tyle.
 0