Łukasz Szewczyk04.01.2017 (11:26)27 komentarzy

Jarosław Kret w Nowa TV

Jarosław Kret, niegdyś popularny prezenter pogody w Telewizji Polskiej, powraca na wizję. Teraz będzie prezentował prognoz pogody na antenie Nowa TV.
Jarosław Kret w Nowa TV / Fot. Facebook
Jarosław Kret w Nowa TV / Fot. Facebook
We wtorek (3 stycznia 2017 roku) Jarosław Kret zadebiutował na antenie Nowa TV. Od teraz ten popularny prezenter będzie przedstawiał aktualną prognozę pogody w ramach informacyjnego programu "24 godziny", który na antenie Nowa TV nadawany jest codziennie o godz. 18.30.
Przypomnijmy, że Jarosław Kret zniknął z wizji w wyniku tzw. "dobrej zmiany" w TVP. Lubiany przez widzów prezenter został zwolniony z TVP w czerwcu 2016 roku Telewizja Polska pod rządami byłego polityka PiS, swoją decyzję tłumaczyła lakonicznie, chęcią odświeżenia formatu prognozy pogody. Jarosław Kret z TVP współpracował od 2002 roku.

Komentarze (1 - 10 z 27)

"Przypomnijmy, że Jarosław Kret jest ofiara tzw. "dobrej zmiany" w TVP. Lubiany przez widzów prezenter został zwolniony z TVP w czerwcu 2016 roku"

... nie poszedł do sądu pracy, bo nikt go nie zwolnił z naruszeniem prawa. Był tylko pracownikiem kontraktowym. Nie był na żadnym etacie w TVP.
 17  
Beatka szybko załatwiła posadę
 18  
Strasznie "ambitne" ma te posady. Prezenter pogody...
 16  
Widać w Kurwizji pogoda, którą zapowiadał była zbyt antypisowska a alergeny uczulały na kota wodza :D :D :D
 8  
Tak nisko upaść? Oglądalność na poziomie w szczytach oglądalności pewnie z kilkaset widzów :D
 5  
taki on ceniony niby był, a wylądował na zadupiu.
 11  
"ceniony" hahahahahhahha
 14  
Zastanawia mnie jak ta stacja NOWA TV długo wytrzyma finansowo, mając tak rozbudowaną bazę gwiazd prowadzących. Puls Tv już przerabiał swój news room i serwis informacyjny. Cieżko to wszystko utrzymać i opłacić, szczególnie na tak niskim poziomie przychodów.
 13  
Kolejny beneficjent poprzedniej władzy,który wykorzystał zwykłe zwolnienie z pracy do zbijania osobistego kapitału.
 7  
Wow hit dnia news roku proponuję z tej okazji święto narodowe i dzień wolny 200% płatny wstrzymacu ruch na drogach na czas pogody hehe tragedia!
 6