Łukasz Szewczyk04.01.2017 (17:21)39 komentarzy

Cyfrowy Polsat: Mamy prawo do zmian na liście kanałów, wkrótce kolejne nowości

Zmiany na liście kanałów jest czymś całkowicie normalnym i naturalnym - odpowiada Cyfrowy Polsat na zarzuty o nadużywanie pozycji dominującej na rynku, jakie stawia nadawca TV Puls.
Cyfrowy Polsat
Jak już informowaliśmy, TV Puls oskarża Cyfrowy Polsat o nadużywanie pozycji dominującej. Nadawca nie zgadza się na zmiany na liście kanałów Cyfrowego Polsatu, w wyniku których TV Puls został przeniesiony na pozycję numer 157, a dotychczasową pozycję 84 zajął należący do Grupy Polsat kanał Super Polsat (więcej o tym TUTAJ)

- Każdy operator platformy satelitarnej czy sieci kablowej może dowolnie układać listę oferowanych kanałów, chyba że są inne ustalenia z nadawcą - wyjaśnia nam Olga Zomer, rzecznik prasowy spółki Cyfrowy Polsat. - Wraz z rozszerzeniem oferty platformy pozycję na liście zmieniło kilka stacji. Dołączanie nowych kanałów do oferty i zmiana pozycji części z nich na liście jest czymś całkowicie normalnym i naturalnym - dodaje.
Jak tłumaczy operator, zmiany na liście kanałów mają związek z poszerzeniem oferty telewizyjnej o nowe kanały, m.in.: filmowy, nadawany w jakości HD, kanał AMC, skierowany do dzieci TVP ABC, dostępny w HD sportowy Eleven Extra, Zoom TV, Metro, wersję HD stacji Polsat Sport News i BBC Lifestyle. (więcej o nowych kanałach informowaliśmy TUTAJ)

- Jeszcze w styczniu nasi abonenci otrzymają możliwość oglądania kanału Nowa TV. Szykujemy również kolejne nowości, o czym będziemy informować w niedługim czasie -zapowiada Olga Zomer z Cyfrowego Polsatu.

Komentarze (1 - 10 z 39)

"(...) Chyba, że są inne ustalenia z nadawcą". A czy Cyfrowy Polsat ustalał z nadawcą TV Puls, zmianę pozycji w dekoderach? Nie wydaje mi się.
Krzysztof Jędrzejewski 4.01.2017 (18:22:01)
 1  
numer na liście kanałów Puls mógł zawrzeć w umowie z operatorem, ale tego nie zrobił.
 16  
"zmiany na liście kanałów mają związek z poszerzeniem oferty telewizyjnej o nowe kanały, m.in.: filmowy, nadawany w jakości HD, kanał AMC"

Dlaczego więc ja ten kanał mam bez dopisku HD zarowno w nazwie kanału na dekoderze jak i w jego logo ?
 6  
Wystarczy dodać kanał do ulubionych i po problemie moim zdaniem.
 6  
Wystarczy dodać kanał do ulubionych i po problemie moim zdaniem.
no ja mam, ale nie wiele osob korzysta z opcji "ulubione kanały", a domyslam sie ze tylko niewielki procent
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 4 stycznia 2017 o 20:23:03 przez sebastian.izdebski).
 5  
wkrótce znów kolejne nowości-kewin,kiepscy,przyjaciółki,zasrana prawda,dlaczego ja,i.t.p gówna. jeb..ć polsat
 10  
Właściwie to może dodać min:Ntl radomsko,powrót Love HD, Trace tv ,mezzo ,top kids, nuta hd, 2x2,trace tv, mezzo, więcej pomysłów nie mam .
 2  
niby tak, ale denerwujące jest to że co aktualizacja oprogramowania która jest narzucona lista ulubionych jest kasowana i trzeba znowu kilka godzin stracic na jej układanie na nowo...

ja akurat mam swój dekoder z modułem, ale w drugim pokoju jako multiroom już nie da się innego dekodera niż hd 6000 i inne tym podobne
 2  
Super Polsat,totalne gó....o,odebrać koncesje temu czemuś...
 7  
U mnie TV PULS HD dalej jest w pierwszej dziesiątce ulubionych, a SUPER POLSAT w ogól,nic ciekawego do oglądanie,w cale nie taki super;)...
 3